Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötletem mint a tenger, de a...

Ötletem mint a tenger, de a megvalósítás már más kérdés (rajz) (? )

Figyelt kérdés

Nagyon sok ötletem van, néha csak úgy maguktól jönnek, ha nem is ezen gondolkodok, de ha kicsit gondolkodok rajta elöntenek az ötletek.

Viszont még csak tanulgatom a rajzolást. A kérdésem az lenne, hogy más is van így ezzel? Hogy sok az ötlete, de nem tudja megvalósítani?


Fura érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, mert az gondolom jó, hogy sok ötletem van, de időm már jóval kevesebb a rajzolásra... Hétvégénként (meg néha hétköznap délután/esténként, ha nem vagyok fáradt) van időm rajzolni tanulni, de az ötletek folyton jönnek... Némelyik megmarad, némelyik elveszik...



2013. febr. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg a Jobb agyféltekés rajzolás c. könyvet. Most éppen 15 százalékkal olcsóbb a booklinen. Munkafüzetet is vegyél hozzá, így összesen hatezer valamennyibe kerül. A könyv alapján garantáltan megtanulsz rajzolni és onnantól kezdve már bármi megtörténhet. Akár maga a csoda is.
2013. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teszek vele egy próbát! :)
2013. febr. 20. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem meg pont az a bajom hogy jol rajzolok, festek, de ötletem nem sok van, vagy ha van nem tudom kivitelezni mert másolni tudok jol, ömnálloan dolgozni alig:((
2013. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és az elveszés ellen hordj magadnál vázlatfüzetet és csak firkáld le.nem kell smemi extra csak hogy felelevenitsd ami eszedbejutott.
2013. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!