Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem szereti a gyerekeket,...

Aki nem szereti a gyerekeket, az nem lehet jó ember?

Figyelt kérdés
Általában az szokott lenni a válasz, hogy ez nem igaz. De a reakciók mégis az igen felé mutatnak! Úgyhogy csak őszintén! Mit gondoltok?
2009. dec. 12. 14:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Rákosi, Sztálin is hogy szerette őket! Hitler is nyilvánosan, hogy puszilgatta a szép szőke csemetéket!

Ez bizony egy fokmérő!

2009. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én akkor még nem éltem :D
2009. dec. 12. 15:01
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén? Nem lehet jó ember...de vannak kivételek
2009. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lehetne? elős válaszoló: Igen Hitlrer szerette a gyerekeket? Miért öletett meg több 100000 gyereket?
2009. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem jó ember az ilyen. Egy embernek szeretnie kell a gyerekeket, mert ők a jövő. Ha nem szereti, akkor ott valami nagy baj van.
2009. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy nem szereti a gyerekeket egyàltalàn,vagy csak nem szeretne maga körül,a csalàdon belül gyereket.

Szerintem nem lenne szabad utàlni a gyerekeket,mi is azok voltunk,és a gyerekek a legtisztàbb lelkü emberek.

Ugyanakkor ha te nem szereted a gyerekeket a sajàt közegedben attol még nem vagy rossz ember.

2009. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretni kell,hanem tolerálni.
2009. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom mert én nagyon szeretem őket sőt munkámból kifolyolag is sokat vagyok velük és van egy nagylányom is de viszont már nem vállalnék még egy gyermeket mert már nem lenne türelmem hozzá felnevelni.

De attól nég jó embernek érzem magam.

2009. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy őszinték vagytok! Egy barátom miatt érdekel a dolog. Esetleg írhatnak olyanok is akik nem szeretik a gyerekeket, és hogy ez milyen reakciót vált ki a környezetükből!
2009. dec. 12. 15:30
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lehetne jó ember az, aki nem szereti a gyerekeket? A pedofilok szeretik őket, mégsem jó emberek. Én nem szeretem a gyerekeket, nem rajongok értük, irritálnak, idegesítenek.
2009. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!