Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sors vagy véletlen egybeesés?...

Sors vagy véletlen egybeesés? Melyikben hisztek?

Figyelt kérdés

Írnátok ilyen történeteket is ami veletek esett meg? :)


Én mikor kilencedikes voltam írtunk egy felmérést és mindenki kapott egy azonosítót, az enyém: NG0911 volt. Nyáron összejöttem a mostani barátommal akinek a monogramja N.G. és szeptember 11-én született. :)

17/L


2009. szept. 9. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
velem az történt láttam valahol egy feliratot amaru kerestem az értelmező szóárban is de nem találtam így hát ez lett az e-mailem neve később pedig a kutyám neve is és lássatok csodák két hónap ja elkezdtem chatelni egy srácal akinek amaru a nickneve azóta ár többször találkoztunk és úgytűnik minden jól halad szóval az amaru szó az életem része lett
2009. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hahaha. sztem véletlen,. elvégre van rá esély, csak kevés, szerencsés vagy :) amug ymeg a sorsnak van jobb dolga is sztem :O xD :P
2009. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a racionális emberek véletlennek

a misztikus dolgokban hívők sorsnak

a hívők Istennek hívják.


Én azt mondom véletlen, de közben arra gondolok, hogy nem lehet az, ennek oka van. Pl. ilyenkor arra gondolnék, ő lesz az igazi, ő lesz a férjem :)

aranyos sztori

2009. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!