Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek/leszbikusok! Nektek...

Melegek/leszbikusok! Nektek van meleg baráti körötök, akikkel el tudtok menni meleg szórakozóhelyekre is, vagy egyedül mentek ilyen helyekre, vagy hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs sajnos, pedig de jó lenne. Szerintem majd szervezek.:)
2013. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én is pont ilyen barátokat keresek, ha ismernék....17/L
2013. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem járok szórakozni egyáltalán, elég magányos vagyok... Csak a neten szoktam ismerkedni.

17/leszbi

2013. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, első vagyok, én is 17 éves!:)
2013. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül mentem először és ott ismertem meg egy-két embert. Velük már nem jövök ki jól egy bizonyos incidens óta, de másokat is megismertem azóta arról a szórakozóhelyről, viszont őket azért annyira nem ismerem, hogy bármikor szóljak nekik, hogy gyertek, menjünk... Inkább csak ismerősök, akikkel esetleg összefutok ott...


Jelen helyzetben egyedül megyek majd legközelebb, úgy néz ki... De igazából az a baj az ilyen szórakozóhelyekkel is, hogy a legtöbben még a leszbikusok közül is csak egyéjszakás dolgokat keresnek, én meg nem vagyok erre vevő, hanem komoly kapcsolatot keresek... :/

2013. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Sajnos nincs. :S
2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen csak még magányosabb lettem, mert mindenki csak egyéjszakás kalandot keresett. Nem is szívesen látogatok vissza oda...
2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!