Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud jól fordítani...

Valaki tud jól fordítani magyarról angolra?

Figyelt kérdés

Egy baráti levelet kell írnom holnap angolra, és nem igen értek ehhez.. és szeretném ha jó angolosok segítenének benne! Konkrétan ezt a szöveget szeretném leírni!


Kedves Sarah,

Azért írok neked, mert szeretnélek elhívni a Sziget Fesztiválra. Esetleg lenne kedved?

A fesztivál arról szól, hogy mindenki jól érezze magát. Tele jó koncertekkel pl David Guetta, tudom hogy őt nagyon szereted, és csomó emberrel meg lehet ott ismerkedni, ott találkoztam elősször, a Hooligans frontemberével, Csipával. Ott tudunk sátorozni, van ott egy jó kempingező már jártam ott, vagy kivenni egy jó kis apartmant a fesztivál mellett mondjuk a Ramóna apartmanból valamelyik szobát. Nagyon szeretném ha eljönnél, mert ebből te sem maradhatsz ki. Te vagy a legjobb barátnőm, és nem lenne olyan jó a buli nélküled! Várom válaszod!

Puszi, Fruzsi


Na ezt szeretném megírni, de nem tudom hogy fogjak hozzá és hogy jó is legyen nyelvtanilag! :( Segítsetek! Csak segítőkész emberek válaszát várom!


2013. febr. 24. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!