Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Egyfolytában a Padlásról beszél meg van egy srác aki neki bejön és a suliba akárhányszor kimegyek a folyosóra vele találkozok.És nem túlzok!

2013. febr. 25. 14:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát pl. Látta az új feldolgozást meg képzeljem el van Kaszás Attila díj,nem ment el,meg megakarja nézni a musicalt ekkor meg akkor lesz... és az oké hogy el akar menni a színházba mert én is nagyon szeretek menni.
2013. febr. 25. 15:31
 12/18 A kérdező kommentje:
kb.2 éve de azért mert akkor jött a suliba.
2013. febr. 25. 15:31
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha kereken 2 esztendeje erről beszél akkor azt már kezeltetni kell. Amikor elkezd beszélni erről mindig mond neki, hogy nem érdekel Téged, és, hogy találjatok más közös témát. De bele van zúgva Kaszás Attilába? Mert ha igen akkor ehhez nincs is hozzáfűzni valóm. Mond meg neki, hogy ne beszéljen erről, mert Téged ez nem izgat. Vagy kérdezd meg,hogy neki jól esne-e ha olyanról beszélnél neki 2 évig ami Őt tényleg nem érdekli. Amúgy szerintem az még nem gáz, ha a szerelméről beszélgettek, hisz minden BFF ezt teszi. Na sok sikert! Ha nem érti ezt meg 3x sem, akkor valami zűr lehet a fejébe. Próbáld meg megkérdezni tőle, hogy miért beszél ezekről, és,hogy miért gondolja azt,hogy ez Téged érdekel,persze jóval finomabban,nem szeretném,hogy tönkre menjen a LB-kapcsolat. Na megtettem minden Tőlem telhetőt! Üdv.:egy 12/L
2013. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De nem télleg nem zavar hogy a szerelméről beszélünk mert ma mondtam neki én is hogy kitetszik.Csak ez egy jel?komoly kiteszem épp a lábam és bumm ott van.
2013. febr. 25. 15:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy néha szeretnél egyedül is lenni, és nem érdekel Téged Kaszás Attilának a díjátadói..meg...stb. (finomabban (!!!) )

#1 voltam. 12/L

2013. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
elég volt nekem 4 évet egyedül töltenem!!
2013. febr. 25. 16:34
 17/18 A kérdező kommentje:
facen írta: Még mindig megy a Dühöngő (áh, véletlen sem célzás volt) (szószerint)
2013. febr. 25. 16:46
 18/18 UsUk Forever válasza:
Sziaa tudom hogy 2013-as kérdés de leírom a véleményem 2019-ben mert megtehetem XDD Na szóval. Amit a barátnőd csinál/csinált az egy orbitális baromság. De most really...én is elkövettem azt a hibát, hogy nagyon sokszor beszéltem a barátaimnak a kedvenc animémről meg shippemről, emiatt tönkre is ment valakivel a barátságom..idegesítette, hogy sokszor volt az a beszédtéma, és meg is értem. De a te barátnőd ennél durvábban nyomja/nyomta úgy érzem..nem valami jó, ha csak erről képes beszélni. Hogyha ennyire nem hallgat rád, akkor válts át keménybe, és add ki magadból, ne legyél visszafogott, mert lehet hogy ő az a típus akinél a szép szó nem használ...mondd meg neki, hogy válasszon: vagy te vagy a sorozat. Mert ha csak erről képes beszélni úgy szűröm ki hogy te nem annyira érdekled mint ez a fos film vagy mi az. Na ennyit akartam, nem tudom látni fogod-e, de azért leírtam. Amúgy 15 éves lány vagyok.
2019. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!