Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Hazudok,visszabeszélek,és valamilyen szinten csalok is!!
2013. febr. 26. 13:35
 1/6 Márciuska ***** válasza:
Hűha! Ezt most komolyan kérdezed? Ha igen, akkor az már haladás, hogy legalább egyáltalán megkérdezted. Neked szerintem sürgősen meg kéne tapasztalnod a saját bőrödön, milyen rohadt érzés, mikor NEKED hazudnak, NEKED beszélnek vissza, és TÉGED csapnak be! Te mégis hogy éreznéd magad? Kicsit el kéne gondolkodnod azon, mielőtt ezeket csinálod, hogy milyen fájdalmat okozol vele másoknak!
2013. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen a fájdalmat akarom elkerülni!
2013. febr. 27. 19:19
 3/6 Márciuska ***** válasza:

Akkor pont ez az ajánlatom: Próbáld meg, hogy minden alkalommal, mielőtt ilyet tennél, képzeld el, mit éreznél, ha te kapnád azt valakitől, ahogyan viselkedsz! Éld bele magad a másik helyzetébe, csak egy pillanatra! Akkor már lehet, hogy nem teszed meg.

Olvastam egy olyan ötletet, hogyan lehet férfiakat rászoktatni, hogy átadják a helyüket a terhes nőknek, és egyáltalán tiszteljék őket: rákötözni a hasukra valami nagyon törékeny és nagyon értékes dolgot, és éljenek úgy egy hétig! Ezt csak azért mesélem, hogy lásd, a legjobb leszokás-terápia, ha magad is keményen átéled mindazt, amit te okozol másoknak. Ha nem, akkor legalább elképzeled, mit élnél át.

2013. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Márciuska ***** válasza:
Még egy ötlet: Ha van elég erőd és bátorságod hozzá, és van olyan ember, akiben megbízol, és akivel őszintén tudsz beszélni, akkor ülj le vele, és kérdezd meg tőle egyenesen, mit érez, hogy érzi magát, amikor hazudsz vagy visszabeszélsz neki. Elképzelhető, hogy rossz lesz ezzel szembesülni, de valószínűleg segít.
2013. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket!Igazából csak 13 éves vagyok!És szerintem ha időbe befejezem akkor képes leszek arra, hogy leszokjak!Nem de?
2013. febr. 28. 14:06
 6/6 Márciuska ***** válasza:
Szerintem neked menni fog. Már az is óriási dolog, hogy egyrészt észrevetted a problémát, másrészt akarsz rajta változtatni. Már ebből látszik, hogy tudsz együttérző lenni. Hidd el, a legnagyobb baj, hogy egyesek idáig sem jutnak el. Kitartás, és csak ügyesen!
2013. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!