Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg szar az egesz eletem?

Segitseg szar az egesz eletem?

Figyelt kérdés
Hat hogy kezdjem fiu vagyok most lettem 16 es hat az eletem eddig egy hulyeseg. 2 szulom van ameltik sokat dolgozik eleg idosek dolgoznak hogy engem eltartsanak .anyukam szoktt neha inni es aztan apukamat hergeli es apukam turi es nyugtatja mert szereti de en nem birom. cska annyit tudok hogy ez az en hibam ha en nem szulettem volna meg nem kellett volna dolgozzanak es nem lenne semmi baj. ezenkivul az eetem pocsek iskolaba jegyeim nem tul fenyesek oszinten nincs semmi ami segitene ugy hogy adjon ertelmet a tanulasnak es a szuleimet se akarom elkesiriteni ezert nem beszelek veluk errol .a jegyeimen elszoktak neha szomorkodni ezert rosszul erzem magam teljes mertekben az en hibam de nem latom semmi ertelmet hogy tanuljak. cska arra tudok gondolni hogy mindenkinek jot tenne ha mar nem lennek barataim vannak 1-2 akit igaz baratnak hivhatok mar a kedvem is elment az elettol es aztan gondoltam lehet valaki okos mond valamit ami hat valamivel. en segitseget szeretnek de ha majd valaki engem hibaztat akkor tegye csak nyugodtan ha tud egy dolgot mondani ami segit is.

2013. febr. 24. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy a te hibád. Ha nem születtél volna meg, akkor is fizetniük kellene a számlákat és enniük is kéne. Adj értelmet az életednek! Tudom, ilyenkor kilátástalan minden, főleg hogy ilyen az ország helyezete.Keress még barátokat, és becsüld meg akik vannak! Ja és válassz hobbyt. Tanulj, tanulj és tanulj, mert csak így lesz értelme hidd el...
2013. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat nalam mar minden elvesztette ertelmet igen de ha en nem lennek kevesebbet fizetnenek es nyugdibol is jo lenne. az a legrosszabb hogy sokat dolgoznak es lehet en megkapok majdnem mindent amit kertem toluk eddig pl: kertem egy kulon szobat kaptam gepet is kaptam mindig megkaptma amit lehetett de ugy erzem megis hianyzik az a kulonleges torodes biztos szeretnek de en nem erzem azt. "tanulj tanulj" sokszor halottam mar es latom ertelmet igaza van mindenkinek azt kell de nincs semmi erom hogy ravegyem magam. hobbym most nincs a gepezes az nem hobby de ide bujok a kulvilagtol.en erdelyi vagyok maskulonben.
2013. febr. 24. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező! :)

Kérlek, ne legyél ennyire elkeseredve! Nem könnyű tininek lenni, ezt tudom (egy cipőben járunk). Én is ugyan ezt érzem a jegyeimmel kapcsolatban. De tanulnunk kell, nekünk ez a munka. És idővel majd segíthetünk a szüleinknek, ahogy most ők segítenek nekünk.

Anyukádat biztos sok stressz éri, próbálj vele meg beszélni erről! Hogy tudja, hogy számíthat rád. Találj ki közös programokat a szüleiddel.

Rossz megközelítés, ha azt hiszed, hogy ez miattad van. Erre ne is gondolj! Nézd az élet szép oldalát, mert bizony van neki. Nekem is 1-2 igaz barátom van, de nem is kell több.

Tudom, hogy nehéz, de a tanulásra koncentrálj és majd meglátod, hogy fognak örülni a jegyeidnek.

De valamit higgy el nekem: a szüleid mindig büszkék rád.

Ugyan ezt éreztem, mint te most. De erőt vettem magamon, és beszélgettem velük először az iskoláról, majd róluk és az életünkről is. Apukámmal volt ez nehezebb, de a sok beszélgetés meghozta gyümölcsét.

Én a beszélgetést tudom ajánlani. Nekem ez segített.

Te is épp olyan fontos vagy, mint a többiek. És az, hogy a többséggel ellentétben te még tenni is próbálsz a helyzet ellen nagyon bátor dolog. Nem csak ülsz és azt mondod, "mi lenne, ha ez így lenne, az úgy lenne..." , hanem teszel érte. Dicséretes! Próbálkozni kell!

Nagyon bízom benned és remélem, minden rendben lesz!

18/L

2013. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves valaszolo:) oszinten ez nagyon jol esett de arra nemtudom magamat ravenni hogy beszeljek veluk mert rosszul erzem magam es szerintem edesanyamat cska megjobban elkeseritem mert neki is sok problemaja van az anyukajaval a 2 feltestveremmel es csaladi gondjai vannak es hogyha enis mondanek valamit csak rontanek.
2013. febr. 24. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

megint én vagyok (a 3.) :)

Tudom, tudom, hogy nehéz. Éjszakákat sírtam át, mire rávettem magam. Persze, minden nap beszélgettünk semleges témákról, de miután elmondtam (először anyunak) a sulis problémáimat jobb lett. Először furcsán nézett rám, és azt hittem, rosszul tettem, hogy elmondtam a gondjaimat, de utána csak annyit kérdezett, hogy miért csak most szólok. Mondtam neki, hogy látom milyen nehéz neki és még én is itt vagyok, akit etetni és szórakoztatni kell. Azt mondta, hogy ne is gondoljak ilyenekre.

Utána már könnyebb volt, akár miről beszélni. Mindig az első lépés a legnehezebb! Az, hogy mennyi mindent megkaptunk a szüleinktől és hogy mennyire azt akarják, hogy nekünk jó legyen, bizonyítja, hogy igenis szeretnek minket, akármit is csinálunk! És nekünk arra kell törekedni, hogy nekik jó legyen. Annyira szurkolok neked, hogy az el sem tudod képzelni!!!! :)

2013. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
+ Erdély csodaszép hely. Egyszer voltam és azóta is visszavágyom! Az a sok természeti csoda! Hmm... de irigyellek!! És tényleg nagyon bízom benned :) (megint a 3. voltam)
2013. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
en nagyon orulok hogy teged "megismerhettelek" mit szolnal ha naponta feljonnek es irnek hogy hogy haladok holnap emgprobalok beszelni a szuleimmel azthiszem.
2013. febr. 24. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze, persze :) Írj bátran! Kedves és bátor srácnak tűnsz, szóval szerintem menni fog a beszélgetés a szüleiddel. Hajrá!! :)
2013. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Addig pedig küldök egy kis zenét! :)

http://www.youtube.com/watch?v=BVKe4g3NOLc

2013. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Reg nem jelentkeztem bocsanat de probaltam valtoztatni az eletemen de ahogy valtoztatok cska rosszabb lesz.. semmi sem jo ..arra probltam valaszt talani hogy: en mit csinalok jol? vagy miben vagyok jo de semmi... en cska meg egy hulye vagyok aki hiaba jott ebbe a vilagba lust avagyok nem is okos..hobbim nincsen.szertnek mar vegre ennek veget vetni s ugy erzem hamarosan mar nem fogom birni..
2013. márc. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!