Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen suliba mennyek át? Két...

Milyen suliba mennyek át? Két hónap mulva töltöm a 16ot és fegyelmim lesz. ADDIG SULIT KELL TALÁLNOM! Légyszi aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
Szóval.15 éves vagyok és 9.es.A Than Károlyba kezdtem.. De cigiztem az ablakba és leraktak szakiba, amíg nem találok másik sulit.. (Tehát eltanácsoltak) Átvettek az Erzsébetvárosi Dráma tagozatos szakközépbe, mert 8.osan az első voltam a felvételi listán.. De ami után átjöttem, rájöttem hogy nem kell ez.. Nagyon kemény táncunk van, kötelező énekkar, próbák, minden nap 3ig vagyunk meg minden idegtépő alpáriság... Megfolytogattam hátulról, megütöttem párszor mindenki előtt.Az igazgató hejettes, az osztályfőnök és többi okoskodó, "természetesen" nem nekem ad igazat.. Fegyelmim lesz. Na, ennyit a történetemről.Jó vagyok töriből és szeretem is.Szeretek fogalmazást írni, rajzolni, utállom a matekot (de igazából lényegtelen mert ha közgázbol van olyan suli ami laza és mégis ad éretségit az is jó) igazából minden lényegtelen.. A lényeg annyi hogy éretségit adjon az iskola.. És nappali legyen.Alapítványi iskolára sajnos nincs pénzünk.. Irjatok ötleteket légyszi. Előny ha illegálba lehet cigizni a wcbe.. Tapasztalatokat, ötleteket, tippeket várok.. :) előre is köszönöm!
2013. febr. 26. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a helyesírással olyan iskolát keress, ahol nem kell semmit sem leírni. Illegálba (sic!) tudok neked mutatni olyan sírokat, amelyben azok a fiatal és középkorú emberek nyugszanak, akiknél ugyanez volt az elsődleges szempont.

Önmagad elöl elbújni nem tudsz. Ha már elhasználtál több iskolát, a következőben sem fog változni semmi. Ha nem tudsz értelmes ember módjára viselkedni, gondolkodni, akkor állj be a légióba, szedjél bodzát, legyél uzsorás.

2013. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
először is le kell szoknod a cigiről, aztán dönts! és olyan feltételekkel jelentkezz másik iskolába ahol elmondod az igazságot és azt is hogy te már nem cigizel többet!!! ha szerencséd van, felvesznek
2013. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nesze neked cigánybűnözés.
2013. febr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az Óbudai Gimnázium az Árpád hídnál. Ad érettségit és nappali. Hajrá! :)
2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!