Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti hánytatok már a buszon? Ha...

Ti hánytatok már a buszon? Ha volt olyan, mit szólt hozzá a sofőr meg mi lett utána?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó volta tegnapi buli? :D
2013. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor éreztem hogy jön azonnal szálltam le, kiengedtem és vártam egy következő buszt (fél óra, de megérte).
2013. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, hogy ne vegye észre és/vagy szállj le minél hamarabb.
2013. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer egy bolgár távolsági buszon bújt elő Róka úr, de egy nejlonzacskóba sikerült beterelni. Jól lezàrtam a zacskót, így nem sokan szereztek tudomást a "balesetről".


Ezen kívül Budapesten buli után/helyett éjszakai buszon hazafelé tartva volt, hogy visszaköszönt a pia, de mindig sikerült leszállnom és legalább pár lépést megtennem a megállótól. Persze fél óra plusz várakozás kinézett.

2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre van a vészcsengő, és nem kell félórát várnod a megállóban.
2013. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Buszon nem de Szegeden a villamoson igen. És a legjobb hogy egy egész hányás lavinát indítottam el mivel 3 ember is hányt utánam. A vezető nem szólt semmit mivel nem is tudott róla.
2013. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem csúnya storym volt ezzel kapcsolatban :), nem pia miatt volt, valami vírus kapott el, utána még 2 napig szarul voltam és egy helyi járatos buszon éreztem, hogy valami nem oké, hát gondoltam leszállok a következőnél, majd állt más is az ajtóban, odaálltam mögé, megnyomtam a gombot, hogy leszállnék, nem is lett volna semmi baj, de a sofőr úgy állt meg a buszmegállóban, hogy egy hatalmasat fékezett és a hátsó ajtókat nem nyitotta ki azonnal, hát, elkerülhetetlenné vált a dolog, szegény srác előttem kapott belőle egy picit, bár próbáltam elfordulni, majd miután kinyílt az ajtó kirohantam az első borokig és ott folytattam a dolgot, mire végeztem már a busz se volt sehol meg a srác sem.
2013. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kislányom sajnos mindig rosszul van a buszon, de mindig viszek magammal zacskót és papírtörlőt.
2013. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!