Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok....

ZsugabubusJohnny kérdése:

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg kint dolgozom Németországban, de haza szeretnék menni, hogy tanulhassak. Már egy évet igy is kibuktam az egyetemről, de nem volt pénzünk, amivel elindulhattunk volna, ezt a munkalehetőséget is csak a szerencsének köszönhetjük. Egy nagy probléma van: nincs hova hazamennem. Ha szülővárosomba megyek, akkor kezdődhet minden elölről, ott nincsen semmilyen kilátása sem az embernek, másrészt pedig a "házunk" sem túl megbizható (és egy alkoholista ember sem vonz). Albérletet viszont igy nem adnak nekem, pedig meglenne rá a 2-3 havi kaució is. Persze ez érthető. Barátaim hirtelen elhagytak, mintha nem is lettek volna. Nagyszüleim meghaltak, rokon, akihez mehetnék nincs. Mégis mihez kezdjek? Kezdek beleőrülni.
2013. febr. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ne vehetnél ki albérletet?

Mi az oka, hogy nem adnak?

Hol akarsz tanulni? Hol akarsz dolgozni?

2013. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már miért ne adnának albérletet?
2013. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!