Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, mi tévő legyek? Hogyan "dobhatnám" fel az életemet?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb gyakorlat hasra, fenékre, combra?

14éves lány vok,a suliban aránylag sokan kedvelnek,ennek nagyon örülök...de néhány fiú nem tud elfogadni és állandóan szekálnak,hozzá se szóltam és már rögtön szekál.:( általában 2-3fiúra vonatkozik ez a dolog,szeretném feldobni az életemet,hátha elfogadnának...de nem tudom hogy kezdjek hozzá.tulajdonképpen szeretnék egy picit megváltozni,külsőleg is és belsőleg...mefogadtam,hogy idén rendszeresen járok futni,és tornázok,hogy majd a kivágott felsők idején szép legyek .de fogalmam sincs,hogy mi a legjobb módszer,leginkább a hasamat a fenekemet és combomat szeretném megdolgoztatni.szeretnék egy kicsit a kisugárzásomon változtani.hogy csináljam?tudom,lehet hogy ez így egy kicsit sok lesz egyszerre a tanulás mellett de szeretném megpróbálni(mivel iskola időben nem tv-zhetek,így lesz időm helyette tornázni vagy magamba nézni.)A legnagyobb probléma,hogy a fiúk szinte teljesen elvették az önbizalmamat,és néha arra gondolok,hogy milyen azoknak a lányoknak akikkel foglalkoznak a srácok,beszélgetnek velük…De másrészről,nem akarok olyan életet élni,mint ők,cigiznek,piálnak,nem tanulnak és állandóan ujjatlanokba járnak.Ráadásul így ha megfáznak,annak súlyosabb következményei is lehetnek.De akkor hogy hívjam fel magamra a fiúk figyelmét magamra?Mit csináljak hogy elfogadjanak és kedveljenek?

/bocsi hogy ilyen sokat írtam./


2009. jan. 2. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:
a tornagyakorlatokkal kapcsolatban,tudom hogy nem vagyok kövér : 160cm és hát általában 50-52kg között vagyok:) szerettem volna egy képet is feltenni magamról,hogy elmondjátok a vélemyényeteket,de nem tudom hogy kell:(
2009. jan. 2. 09:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a legjobb, ha nem maradsz ki a közösségi életből. Ezt nem úgy értem, hogy légy benne minden hülyeségben, piálj, cigizz. Hanem inkább keresd mások társaságát. De ne feltétlenül ezeknél a fiúknál próbálj bevágódni, inkább keress barátnőket, menj el egy szakörre, sportfoglalkozásra.

Hogy dobd fel az életed? A rendszeres futás nagyon jót tesz, én a helyedben még időnként lejárnék az uszodába. Kicsit zimankós az idő, de még ilyenkor is jó dolog úszni. És még azt ajánlom, hogy naponta csinálj 50-60 felülést, mindig nyújts, sokat. És étkezz egészségesen!

2009. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségedet,nem hiszed el mennyit jelent ez nekem...igen az úszás is nagyon jó,bnőm régóta úszik és nagyon jó alakja van,mellesleg én is szeretek úszni,de nem mehetek klóros vízbe a betegségem miatt.még az osztállyal se úszhatok:'(
2009. jan. 2. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod belinkelhetsz iwiw vagy myvip adatlapot ott megtudunk nézni. De egyébként tényleg az a legjobb ha futsz felüléseket csinálsz stb.A futás a combot is edzi a feneket is, és az egész testet át mozgatja.Az is lehet, hogy tul szép vagy és azért olyanok veled a fiuk:)
2009. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen a te segítségedet is:)húhh hát nem is tudom,nem tartom magam valami szépnek,de sztem nem ezért ilyenek,mert van egy nálam sokkal szebb lány és vele foglalkoznak(mondjuk ő ''vagány'' mert cigizik,piál és nem tanul.)amit én szánalmasnak tartok...de mind1.azért köszi.


[link]


[link]


ui.:nem tudom,hogy így jó lesz-e a link,remélem igen.ha látjátok a képek,kérlek mondjatok véleményt rólam:) és a második kép nem túl jó minőségű,de azért látni lehet.

2009. jan. 2. 15:56
 6/9 A kérdező kommentje:
esetleg tudna még vki tanácsot adni??fontos lenne..:s
2009. jan. 2. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
A kép így nem látszik.
2009. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

húha...bocsi.de ehhez nem értek:(

hogy kellene feltenni,vki eltudná mondani???:d

2009. jan. 2. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt tudod megtenni:

[link]

2009. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!