Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjak munkát ha...

Hogyan találjak munkát ha egyes munkáltatoknak magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés
Sajna a mai világban igen csak nehéz állást találni, mert egyes munkáltatoknak igen magasak az elvárásaik.Pl: végzettség, nyelvtudás, munkatapasztalat.De vannak olyan munkáltatok is akik a külsőt is nézik. Ezalatt úgy értem hanem vagy top modell alkat, hanem molett vagy, akkor már nem is kellesz.Sajnos tapasztalatból beszélek. De kérdem én hogyan feleljek egyes munkáltatoknak ha nincs munkatapasztalat, nincs érettségi sem diploma sőt nyelv tudásom sincs.Munkatapasztalatot hogyan szerezzek ha nem is tesznek próbát.Már ránézés alapján megítélik az embert, és ez dühít. És akkor ott van még külsőm is.Hogyan találjak bárhol is munkát ha az alábbi problémákat nézzük.Nekem azzal volt tele a padlás hogy amikor elmentem állás interjúkra, és minden jól ment, mégis mindig azt mondják nekem hogy majd hívnak majd értesítenek. Sajna igazán ebből nem tudok megélni és nem lesz nyugdíjam sem, bár az utóbbi az jóval messzebb van. De ami igazán elszomorít az hogy ha így folytatódik előbb-utóbb a kapcsolatom róvásásra megy, hogy nincs állásom .Nagyon szeretnénk a párommal összeházasodni és gyereket is de így hogyan? Sajnos egy fizetésből nem igazán nem lehet mindezt megvalósítani, és ez elkeserít. Úgy hogy mind ez úgy látszik álom marad.

2013. febr. 27. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"nincs munkatapasztalat, nincs érettségi sem diploma sőt nyelv tudásom sincs"


Akkor mi van? Valamivel eladhatóvá kell tenned magad a "piacon"! Te felvennél egy olyan embert a cégedbe (ha lenne) akinek nincs tapasztalata, nincs képzettsége és mellé még introvertált is?

2013. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadó!

Nem kívánom azt amit én élek át. A végzettségem nőirhakészítő ebben a szakmában 8 hónapot szalagmunkában dolgoztam, és ott csak egy bizonyos műveletet végeztem úgy hogy a későbbiek folyamán nem igazán jártam sikerrel. Sajna azért kellet ott hagynom a céget mert a fizetésem igen csak gyatra volt és sajna amit utoljára kaptam fizetést nem igazán érte meg a 10000 forintot sem.Utána 2-szer helyezkedtem el varrónőként de mivel az nem ruha hanem bőr varrásával foglalkoztak így nem is tudtam hosszabb ideig dolgozni egyik helyem sem. Sajna az után egykét évig voltam munka nélkül. Próbálkoztam de mivel hosszabb ideig nem dolgoztam így kimentem a gyakorlatból.És nyolc hónap igen csak kevés tapasztalatnak. A későbbiek folyamán betanított álló munkát végeztem majdnem két évig, de sajnos egészségügyi probléma lépet fel nálam és ott kellett hagynom a céget. Sajnos azóta sincs állásom. Neked milyen állásod van? Van érettségid és diplomád esetleg nyelvtudásod? Ha igen akkor szerencsés vagy és örülj hogy megadatott mind ez. Kíváncsi lennék arra hogy ha te is átélsz vagy átéltél ilyen szituációt? Utasítottak téged vissza? Nem kívánom senki amit átéltem és átélek a mai napig. Azt még elfelejtettem mondani hogy két tanfolyamot is elvégeztem:szakács és ecdl start.De munkatapasztatalt és nyelvtudás meg érettségi nélkül egyikben sem sikerült elhelyezkednem. Úgy hogy lehet hogy most könnyen beszélsz de amikor te is erre a sorsa fogsz jutni akkor majd te sírni fogsz azon hogy miért nem vettek fel, mit csináltam rosszul stb.

2013. febr. 27. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek teszel fel ide kérdést ha nem tudod elfogadni a választ?
2013. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert tiltja a gyakori kérdések szabályzata, hogy válaszba kérdést írj! Most jelentelek is gyorsan, mert offoltál! :D
2013. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!