Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Igaz ez? Olvastam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Igaz ez? Olvastam, hogy a fiúk, , félnek" a csendes, zárkózott lányoktól mert, úgy gondolják nekik túl nagy elvárásaik vannak és nehezen kaphatóak, úgyhogy nem is próbálkoznak be náluk. Ez tényleg így van? Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Én pont az olyan lányokat szeretem, akik nem beszélnek egyfolytában, hanem kicsit tudnak csendben is maradni.:) Ennél persze fontosabb, hogy ne legyen könnyen kapható és ne lehessen 3 nap után ágyba vinni. Az igazi férfiak kihívást látnak a csendesebb lányokban, de a kanosak elkerülik őket mikor rájönnek, hogy a szex nem jön össze pár nap alatt. A kérdésre tehát a válaszom: Nem igaz, én nem félek tőlük, hanem kívánom őket. 25/F
2013. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én nem félek tőlük.

Kettőből kettő lekoptatott,azután nyilvánvalóvá vált,hogy milyen lányoknál nem fogok próbálkozni ezentúl.

2013. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még! :-) 2. Ès emiatt úgy gondolod, hogy minden ,,olyan" lány le fog koptatni? Szerintem nem ezen múlik, nagyon nem...
2013. jan. 29. 21:09
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam,hogy mindegyik lefog koptatni.De ez körülbelül olyan,mintha faltörőkossal vernék egy ajtót, miközben egy másik nyitva van.Minek pazaroljam az időmet olyan lányra,akinél úgyis reménytelen próbálkozni.

Amúgy is úgy állok a lányokkal,hogy ha próbálkozok valamelyiknél,annak vagy van valakije,vagy szerelmes valaki másba,vagy amikor már azt hinném,hogy révbe értem,akkor jön valami ismeretlen p*cs,aki lecsapja a kezemről.

Peches vagyok.

Egy zárkózott lányt pedig még nehezebb kiismerni,mint egy nem zárkózottat.Mondjuk mindkettő hátba szúrhatja az embert,szóval ebből a szempontból viszont nincs jelentősége.

2013. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi a választ :-) am hány éves vagy?
2013. jan. 29. 21:19
 6/18 anonim ***** válasza:
22
2013. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy valamiben viszont igazat adok a sok rinyagépnek.Abban,hogy nagyon sokszor elkerülhetőek lennének ezek a csalódások,hogy ha egyes lányok megtanulnák az egyenes beszédet és nem hülyítenének senkit(de tisztelet a kivételnek).
2013. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem az előző barátnőm ilyen volt..és teljesen kicsinált.

Nem merte kimutatni az érzelmeit,mindig annyira zavarban volt,hogy alig tudtunk beszélgetni,féltékenykedett,le akart beszélni a közösségi életről..

Ráment fél évem,majd szakítottam vele.Persze akkor meg én voltam a szemét...

17/F

2013. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó...sajnálom :-\ de ez nem azt jelenti, hogy minden lány, aki csendes nem tudja kimutatni az érzelmeit meg féltékenykedik...remélem te sem gondolod így...
2013. jan. 29. 21:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Persze,hogy nem:)

De most egyenlőre nagyon nincs kedvem még egy ilyenhez.

Inkább egy vidám,nagyszájú lány.

2013. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!