Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátnőmet...

Mezei Tünde kérdése:

Nagyon szeretem a barátnőmet (lány vagyok) és féltékeny típus vagyok. Már annyira elegem volt, hogy vágdosni kezdtem magam. Most nagyon fáj a kezem. Mit tegyek, hogy az a lány bff-em legyen? Tudja a vágást. Szüleim nem tudják.

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?
2013. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ..de ha ezt sértés ként írtad,akkor inkább ne is válaszolj..
2013. febr. 27. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Így inkább eltaszítod magad mellől. Vegyél erőt magadban és bízz benne!

A kezeddel most már semmit nem tudsz tenni, tűrd a fájdalmat...

2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre, nem sértésként írtam, de ez nem normális..A BFF az most "egy hipiszupi" pár hónapig tartó "öribarátság", szerintem az igaz barátság jobb..Ha meg az akarsz neki lenni, akkor csak nyugodtan, mivel magától kialakul.Ezzel viszont eltaszítod magad mellől...
2013. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát..:/ köszönöm,hogy segítettetek.
2013. febr. 28. 06:40
 6/8 anonim válasza:
Szerintem kezdj el felé közeledni. Próbálj vele beszélgetni, közös programot szervezni, ilyesmi... A kezedet meg hagyd szépen békén! :) Sok sikert ;)
2013. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. márc. 6. 18:19
 8/8 anonim válasza:
szívesen ;)
2013. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!