Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S3 vagy Nexus 4?

Nincsu kérdése:

Samsung Galaxy S3 vagy Nexus 4?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ballagásomra telefont fogok kapni és e között a két telefon között vacillálok. Olvastam már mindkettőről, de még sem tudok dönteni. Első sorban olyan emberek válaszát várom, akiknek személyes tapasztalatuk van a telefonokkal kapcsolatban! :) A pozitív és a negatív tulajdonságok is érdekelnek mind a két telefonról. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. márc. 2. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Samsung Galaxy S3-mat kérd:D
2013. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

áh, mindkettő egy bénaság! csupa fölösleges sallang :D

ezt vedd!

http://www.youtube.com/watch?v=Uj3X5p_S3rI

2013. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm :) Valamiért én is a felé hajlok... Tudom, hogy a Nexus-t technikailag jobbnak mondják, jobb kijelző stb... De valamiért engem meg győzött a Samsung Galaxy S3 teszt videója, mondjuk a Nexus 4-ről még sajnos nem találtam magyar nyelvűt..
2013. márc. 2. 18:10
 4/12 anonim válasza:
2013. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az s3 jobb.. Én is az mellett döntöttem és nagyon nem bántam meg! :)
2013. márc. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az Samsung:) Fél éve nekem is ilyenem van, első teló, amit nem akartam még sose lecserélni:)
2013. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is már most bele szerettem pedig még nem is volt a kezemben, csak a kirakatból csodáltam :) Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 21. 14:00
 8/12 anonim válasza:
hello. nekem s3-am van. nagyon jó teló hasít ahogy kell. ha még egyszer vennék mostanában telefont szerintem htc one x-et vagy s-et vennék DE csak mert azok szerintem jóval tartósabb anyagból készültek(fémváz,gumírozott műanyag,stb.) de mondom nagyon jó ez is nem akad fut szépen!! viszont szilikon tok sztm mindenképp kell rá mert én egy kicsit sérülékenynek tartom meg elég csúszós is tok nélkül. valamint fóliát is szerezz be rá mert igaz ugyan hogy gorilla glass 2 de mégis viszonag elég könnyen karcolódik.. az előző telóm galaxy ace volt az nem karcolódott ez viszont már elkezdte...
2013. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem... a HTC One X-en is gondolkodtam, de az valahogy kiesett a lehetőségek közül, pedig nagyon sok jót hallottam arról is. Köszönöm a tanácsaid, mindenképpen fogok venni hozzá tokot és fóliát :) Nem szeretném ha csak pár hónapos telefon lenne :)
2013. márc. 27. 10:29
 10/12 anonim válasza:
Én most adom el az s3-t, hogy nexus 4-et vegyek, az S3-ban 1 GB ram van, a nexus 4-ben 2 GB, viszont cserébe nem bővíthető a háttértár. Neked kell eldöntened, hogy melyik illik inkább hozzád. Én Nexus 4-ről váltottam S3-ra, de most visszaváltok. A 2 GB ram sokat nyom a latba, illetve a frissíthetőség és a gyári op rendszernek is vannak előnyei.
2013. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!