Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne visszaszerezni...

Hogyan lehetne visszaszerezni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
egy kis dolgon osszevesztunk, de mi nagyon jo baratnok voltunk. egyik nap( amikor mar ideje lett volna kibekulnunk azt veszem eszre hogy egy masik csajjal van a suliban. tok szarul esett, bocsanatot is kertem..de mef ezek utan is olyan volt mintha utalkozna velem... nagyon szarul esett, de probalkoztam visszaszerezni.. de ugy tunik egyre jobban egyutt vannak, de a mi kapcsolatunk meg romlik. mit tegyeek?? nagyon faj a szivemnek belegondolni hogy elveszitettem es utalllom magam hogy ilyen hulyeseg miatt osszevesztunk.
2013. márc. 2. 07:30
 1/2 Kovacs Lilla Anna válasza:
Kérdezd meg hogy miért nem akar a barátnöd megint lenni,vagy keress magadnak egy másik legjobb baratnöt és amikor elmentek melletük akkor nevettek... és lehet hogy féltékeny lessz
2013. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem meg minden, de csak vonogatja a vállát, meg minden...és ez nagyon szar érzés.:(

de például, a mostani legjobb barátnője hiányzott a suliból, és most úgy hülyültünk mint régen, meg minden. Nagyon beleéltem magam, és megkérdeztem tőle hogy amikor visszajön a Laura (ő a barátnője) akkor is velem lesz-e?? és erre tök lazán azt mondta hogy NEM. És majdnem elkezdtem sírni, olyan szar lett.

De szerencsére vannak olyan barátnőim, akik mellettem álnnak, és segítenek ezt az időszakot átvészelni.:) de attól még nagyon megvisel, hogy most ez így van...:/

2013. márc. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!