Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel :' ( mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
a napokban megharagudott rám, nem tudom, hogy miért is pontosan. nem merek rá írni facebookon, mert félek hogy ott sem mondana semmit. ma láttam és alig nézett rám :( nem tudom mivel bánthattam meg így. ő a legjobb barátnőm már több mint 10 éve. ráadásul ebbe a kisvárosban, ahol lakok csak vele vagyok jóba. Mit kéne tennem? nagyon kivagyok...

2013. márc. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd megbékéltek. Kérdezz rá, de ne konkrétan. Kérdezd meg hogy mivel bántottad meg, mit tettél és mondd meg utánna, hogy nem direkt akartad, és kell neked, mert ő a legjobb barátnőd, és nélküle el vagy veszve.

Mellesleg lehet hogy csak megunt. Én is meguntam az egyik barátnőmet akit már oviskoromóta ismertem, de nagyon meguntam, mert csak rinyált, és csak egy "barátnő" voltam. MIndig féltékenykedett, hogy ki a legjobb barátnőm, és csak az voltam akit barátnőnek tudott volna hívni. úgyhogy lehet hogy ő is csak "rádunt".

2013. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez a megunt már nekem megfordult a fejemben. de az még rosszabb lenne
2013. márc. 1. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Találsz másikat majd. hidd el. :) más körökben kell keresgélned. :) De nyugi, nem maradsz egyedül, az biztos!!
2013. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:'(

nagyon ideges vagyok most, rásem merek irni :/

2013. márc. 1. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
írjál, mert magától nem fog megoldódni a dolog. Neked kell a sarkadra állnod, mert ez a te érdeked, és nem a barátnődé. Te akarsz megtudni dolgokat, akkor te is járj utána! Menni fog! Bízz magadban! Jóvagy!
2013. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!