Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám újra kezdi. Miért...

Anyám újra kezdi. Miért történik ez velem egymás után?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

13 éves vagyok. Elmesélem a gyerekoromtól kezdve a jelenig a történetem. Apámmal 4 éves koromig éltem. Aztán anyám találkozott egy emberrel aki "olyan művészlélek" volt, és elvakította anyát, azt hitte egy csodálatos ember. Aztán ahogy összeköltöztek, kiderült h a pasi ex nője szült neki egy gyereket. Anya "kiábrándult".. Ennek ellenére 6 hónapja költöztünk el tőle ami azt jelenti, hogy 8 évig vele éltünk. Az utolsó 3 év a pokol. Nem túlzok! Minden nap ordibálás, gyűlölt engem, mi közbe olyanokat csinált, hogy lelkileg terrorizált, a fejem felett verte a falat, a fülembe teli torokból ordibált. Egyszer elegem lett, el akartam menni otthonról de megfogott a karomnál fogva és visszaráncigált úgy, hogy sikítottam, kapálództam, még a körmöm is letört és az egész karomon lett egy véres csík mert mikor megpróbáltam valamit megfogni akkor végighúzodott a kezemen. Szóval a gyerekorom már el lett cseszve egy életre. Anyámat is megcsalta. És sajnos kitudja hányszor. Az ünnepek azok folyamatosan szarok voltak mert tönkretette. A szülinapomon is mindig sírtam. Egyszer biztos, az ő is elmondta. Most végre elköltöztünk, szép így - igaz kicsit szűkösen, de ezerszer jobb így mivel most már boldog is tudok lenni.. Sajnos a lelki fájdalmak megmaradtak, szorongok, visszahúzódó vagyok. Öngyilkos nem egyszer akartam lenni. Na mind1 térjünk vissza. Anyám kezdi úgy érezni (ki gondolta volna), hogy egyedül van és ezért felhívott valakit (akibe állítólag nem szerelmes) mert lelki társat akar aki megérti és tud vele beszélgetni a gondjairól. Én mondtam, hogy ebből nem fog jó kisülni mert így kezdődött az előző is (a 8 éves nevelőapás) De ő azt mondta, hogy egyáltalán nem olyan, mert ő egy nagyon jó ember és kedves és stb.. Nehogy azt higgyétek, hogy ki akarom sajátítani anyámat, mert örülök neki, hogy néha nincs itthon mivel néha az agyamra megy, csak az előző dolog szinte ugyanazzal a szavakkal kezdődött. A tesómnak elmondtam, és ő is ugyan ezt hiszi, hogy megint hülyeséget csinál és koppani fog a végén. Én is ettől félek, hogy ezzel a hülyével elcseszi ami elől pont, hogy elmenekültünk. Nem tudom mit tegyek mert ha ez megtörténik én tényleg teljesen megőrülök..


2013. márc. 2. 15:38
 1/1 anonim válasza:
100%
anyukád nagyon egyedül érezheti magát, talán úgy érzi, hogy nem tud rendesen felnevelni titeket, ezért olyan férfiakat keres, aki jó lenne nektek apának, és neki férjnek is egyszerre... nagyon sok férfi ezt kihasználja, és miután anyukád tényleg beleszeret, otthagy titeket, vagy nagyon megbántja... szerintem üljél le vele beszélgetni, és mond el neki hogy mennyire jó anyának tartod, és hogy mennyire szereted. remélem segítettem! :)
2013. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!