Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha az...

Hisztek abban, hogy ha az életetkben sok negatív dolog történik egymás után (2-3 éven belül), akkor valaki rosszat akart nektek?

Figyelt kérdés
Tehát valami rontás van rajtatok? Hogy lehet ezt megállapítani és hogy lehet eltüntetni?
2010. nov. 30. 12:56
 1/7 Nostro the overlord ***** válasza:
Nem. Hiába akar valaki rosszat nekem az csak úgy nem következik be. Úgy már igen, hogy pont ő tesz keresztbe.
2010. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az előzményekkel kell tisztában lenni, kik az ellenségeid, miért akarhatnak neked rosszat.

Engem egyszer megátkozott egy volt pasim anyja, kötést tett rám, ami annyit jelentett, hogy a fiával már a kezdetekkor tudtam, hogy bár szeretjük egymást, mégse tudunk 1-ről a 2-re jutni az anyagiak és egyéb körülmények miatt, gyakran álltunk a szakítás szélén, és mégse tudtunk szakítani egymással.Ilyen egyébként előzőleg még nem fordult velem elő egyetlen kapcsolatomban sem.Totális tehetetlenségben telt a 4 év vele, nekem közben tönkrement az életem, egy csomó lehetőséget elszalasztottam, az egészségem is leamortizálódott ( lelki okokra visszavezethetően ), mikor mi akartam lépni a kapcsiból egy másik hapsi miatt, akihez menekültem volna ebből a szerencsétlenségből, akkor dupla csalódást ért, két szék közül a pad alá estem.

Erre szkeptikusok azt mondják, hogy nem kell mindent az átoknak betudni, én tudom csak, mit éltem át, hogy fordultam ki önmagamból, ami egyébként nem jellemző rám.

2010. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*KI akartam lépni a kapcsiból.

:)

2010. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Réti bubuzér ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.


...és itt el is veszcsiztetted a hitelességedet(csi).

2010. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban abban hiszek, hogy ha valami rossz történik velünk, aminek nem értjük az okát, nem annak kellene az elsőnek lenni, hogy elkezdünk másokat hibáztatni, hanem annak, hogy a saját életünkben, gondolatainkban, lelkiállapotunk körül kellene körülnézünk, hogy miért vagyunk fogékonyak a sok rosszra. Bármilyen átok nagyon nehezen fog olyanon, aki testileg lelkileg rendben van önmagával, a világgal, aki nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus.
2010. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Réti bubuzér, tanuljál meg jól értelmesen magyart beszélni, mert ez a szó inkább tűnik valami tanyasi tájszónak, mint normális hétköznap használatos kifejezésnek:

"veszcsiztette"

Ha csak böfögni tudsz, ennyit a te hitelességedről, barátom.

( A 63%-os, de te még 50 se /agyilag/ állítom..)

2010. dec. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Réti bubuzér ***** válasza:
Cukorfalat, annyi eszed sincs, hogy lásd, hogy kifiguráztak. Nyomor...
2010. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!