Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel akarom a...

Szerintetek ezzel akarom a feszültséget vagy a pihenést a nem tanulást levezetni?

Figyelt kérdés
Minden nap gépnél vagyok általában fps játékokkal játszok, de előfordulnak kivételek is például gta4. Ha nincs meg a napi 7 órám akkor az semmi. Nyáron mégcsak nem is aldutam ment a folyamatos játék. Tudom magamról, hogy játék fanatikus vagyok. Szüleimmel sem jövök ki olyan jól. Tanulni ritkán szoktam inkább az órai figyelés és az 1X-i vagy 2X-i olvasásból felelek, írok. Még általánosba járok (8. osztály) Az Xfire nevű oldalon is fenn vagyok. (Ezen az oldalon játékosok vannak. Olyan mint az msn csak ha játszok és ír valaki azt látom játék közben meg van Profilja mindenkinek lehet képet és videót feltenni.) Szerintetek miért játszok ennyit? Ezzel akarom a feszültséget vagy a pihenést a nem tanulást levezetni? Szerintem többet ültem a gép előtt életembe mint amennyit az ágyamban aludtam.
2009. szept. 11. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Játékfüggő vagy, nincs életed. Majd elmúlik, rosszabb esetben antiszociális leszel. (South Park, 10 széria 8. rész, Make Love, Not Warcraft)
2009. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!