Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvelitek/szeretitek Adam...

Glambert Franciska kérdése:

Kedvelitek/szeretitek Adam Lambert-öt?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

(Negatív kommentet ne íjatok, negatív dolgokra inkább ne pazarold az időd!)

Én: Adam Lambert a példaképem. Egyrészt nagyon jól néz ki, gyönyörű ember, másrészt hatalmas hangja van (4 oktávnyi hangterjedelem:)). Egy kis érdekesség: 2009-ben az American Idol meghallgatásán a Queen-től a Bohemian Rhapsody-t énekelte. Olyankor még nem nagy remények fűződtek hozzá... Most 2012-2013-ban a QUEEN FRONTEMBERE. ~the dreams comes true



2013. márc. 3. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretem.:D

Nagyon jó hangja van, jól is néz ki, a személyiségét is kedvelem és fel merte vállalni, hogy ő homosz.exuális.:D

2013. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
IMÁDOMMMM!!! szexi, temperamentumos, egy érzékeny macho, egy istenség, egy földöntúli tehetség! mi kell még? Példaképem, szerelmem, istenem...mindenem! esküszöm Ad miatt kerülök pszihiátriára :)
2013. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezeket a reakciókat (szerelmem, istenem, életem) egyszóval fangörcsnek, vagy glamgörcsnek nevezzük! Imádom Adamet!

Köszi skacok, xoxo ;)

2013. márc. 4. 21:45
 4/7 anonim válasza:

dreams COME true


(és nem 'comes')

2013. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor COME...

Most olvastam először ezt a kifejezést, nem emlékeztem pontosan, hogy kell-eutána s, vagy nem..

Szerintem nem követtel el halálos hibát...

2013. márc. 7. 21:37
 6/7 anonim válasza:

nem halálos a hiba csak engem zavart ezért javítottam ki


csak egyesszám harmadik személyben (E/3)kell -s az igealak után

2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben és köszi, hogy mondtad ;)
2013. márc. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!