Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyertem? Ezt az emailt kaptam...

Nyertem? Ezt az emailt kaptam ilyen formátumban ma

Figyelt kérdés

BlackBerryÂŽ RIM. Promotions. - GratulĂĄlunk!

Gratulálunk! Ön nyert US $ 750,000.00 BLACKBERRY, Yahoo, MSN PROMO-díjat.

Az Ön e-mail címét és mobilszámát került kiválasztásra között szerencsés nyertesei

Referencia: xxxxxxxx.

Â

Ellenőrizze adatait

Â

DĂĄtum:

Az Ön teljes neve:

ReferenciĂĄk:

Szerezz No. Mobile:

Otthon vagy az irodĂĄban:

orszĂĄg:

CĂŠgnĂŠv / szervezet neve:

Telefon ĂŠs fax:

ĂŠletkor:

neme:

fő:

Â

Â

LĂŠpjen kapcsolatba a kĂśvetelĂŠsek ĂźgynĂśk.

Â

Mr. Mike Anderson

Telefon: +2778460972

Email: mike.a@admin.in.th

Email: rimmike@aol.com



2013. márc. 4. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez egy adathalász levél...egyszerű paraszti ésszel gondolkodj indultál e bármilyen nyereményjátékon?ha nem akkor hogy nyerhetnél bármit is....
2013. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor arról beszélünk, hogy Magyarországon digitális analfabetizmus van, abba többek közt az is beletartozik, hogy egyáltalán felmerül valakiben az, hogy egy ilyen levélnek alapja is van. Ez a fajta analfabétaság nem arra vonatkozik, hogy valaki nem tud írni vagy nem tud gépelni.
2013. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én napi szinten legalább 1 ilyen üzenetet kapok. És mindig máshonnan. Szerintem tényleg ilyen mázlista lennék?

Nem nyertél.

És igen, adatokat halásznak. Mert ugye add meg az elérhetőségeidet. Meg szokott még lenni, hogy küldj egy sms-t.

És általában a lehetséges nyertesek közé sorsolnak be, nem te nyertél, csak esélyed van nyerni, miután meg adtál elérhetőségeket.

2013. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van aki tényleg bedől az ilyen leveleknek? hihetetlen...
2013. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!