Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Tablet,...

Melyiket válasszam? Tablet, vagy az összes Szent Johanna gimi könyv?

Figyelt kérdés
Nemrég volt születésnapom, és szüleim azt mondták, hogy válasszak. Vagy kapok egy 20.000 Forintos tabletet, vagy a körülbelül ugyanennyi értékű Szent Johanna gimi könyvsorozatot. Mindkettőnek hihetetlenül örülnék, éppen ezért nem tudok választani. Az SZJG a kedvenc könyvem, imádom, egész nap tudnám olvasni, de a tablettel is ellennék az biztos. Az eszem a tabletet akarja, de a szívem pedig a könyvet. Segítsetek, melyik legyen?

#születésnap #tablet #SzJG #Szent johanna gimi.
2013. márc. 4. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Majd Ő segít dönteni.

[link]

2013. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tablet. A konyveket pedig letoltod az internetrol es olvasod a tableten.

En is igy csinaltam es nem bantam meg :)

2013. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bogcsika22 ***** válasza:
en inkabb a konyvet vennem meg.
2013. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De olvastam, hogy 40-50ezer Ft alatt nem érdemes tabletet venni, mert rossz kis madeinchina gyártmány. Én is olvasnám tabletről, de úgy valahogy nem az igazi, hogy nincs a kezemben.:) Nem tudom melyik legyen.:/
2013. márc. 6. 12:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a könyvet választanám, mert tényleg nem érdemes 40000 ft alatt venni tabletet állítólag. Ez az egyik, a másik, ha mész április 6-án a PeCsa-ba, akkor ott tudok majd őket dedikáltatni. Úgyhogy, természetesen a könyvsorozatot válaszd. :) Remélem, segítettem.
2013. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát, mint SzJG. fan a könyvet ajánlom.Nem bánod meg, függő leszel, a Tabletre meg majd lesz a karácsony, vagy a bizi... De mondjuk 20.000 Ft-ért nem adnak oan jó tableteket.. De én ezt ajánlom (ez jobb ötlet):

Tablet, a könyveket meg időnként, részenként, mondjuk névnapon, aztán 2-t szülinapon, majd 3-t karikor úgy érdemesebb. Egyszerre nem jó.. Úgy jobb mert izgibb :)

2013. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Könyv!
2013. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

ne nagyon kérjél 20 ezer forintos tabletet... szart se ér... úgy fog lagolni meg minden nagyon lassú lesz ..:\ majd később kapsz drágábbat

minden képpen a könyv !!:))))

2013. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
mint SzJGer, én az egész sorozat mellett döntenék. sokkal jobb a kezedben fogni a könyvet, és érezni az illatát, mint ebook-ként letölteni. viszont, ha mégis a tabletet szeretnéd, és az valóban jó minőségű (árától függően) kölcsönözd ki egy könyvtárból az SzJG-t. :)
2013. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is könyv. Tényleg nem érdemes 20ezres tabletet venni.

Ráadásul az SzJG-t nem lehet letölteni, szerzői jogok védik, legálisan nincs meg a neten, és amúgy is figyelnek, hogy ne legyenek letölthető SzJG könyvek.

2013. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!