Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Tablet,...

Melyiket válasszam? Tablet, vagy az összes Szent Johanna gimi könyv?

Figyelt kérdés
Nemrég volt születésnapom, és szüleim azt mondták, hogy válasszak. Vagy kapok egy 20.000 Forintos tabletet, vagy a körülbelül ugyanennyi értékű Szent Johanna gimi könyvsorozatot. Mindkettőnek hihetetlenül örülnék, éppen ezért nem tudok választani. Az SZJG a kedvenc könyvem, imádom, egész nap tudnám olvasni, de a tablettel is ellennék az biztos. Az eszem a tabletet akarja, de a szívem pedig a könyvet. Segítsetek, melyik legyen?

#születésnap #tablet #SzJG #Szent johanna gimi.
2013. márc. 4. 18:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem a könyvet. Semmi nem fogható (még egy elektromos kütyü sem)az új könyv csodás illatához! :)
2013. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz és még nem vetted meg akkor én a könyvre szavazok!! :)
2013. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
KÖNYVEEET jobban megéri, minthogy tabletet veszel 50.60 ezerért!
2013. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Könyv!!

Nekem van egy olcsó tabletem, de sosem használom. :) Nem akarom leszólni, de komolyan sz@rt sem ér!

Meg nem jó érzés azon olvasni könyvet, nincs meg a hangulata, és fárasztó...

+ nem is legális, undorító dolog ezt csinálni...

2013. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!