Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemüveg hátrány? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveg hátrány? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy szemüvegem és úgy érzem hátrányban vagyok miatta a lányoknál.Jól érzem?
2012. okt. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2012. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1ÁLTALÁN nem.. max. nem lesznek hülye 5000m széles, hosszú mellű plasztikás szőkéid.
2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
magyarul = ribancok akik a pénzedre hajtanak.
2012. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szemüveg öltöztet b.szod.
2012. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma már a társadalom nagyobbik része szemüveges, vagy legalább is szükségük lenne rá.
2012. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akkor én most átlagos vagyok mert szemüveges vagyok :D?


20/F

2012. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. De nagyon tud rontani az esélyeken, ha rosszul megválasztott, idétlen, divatjamúlt stb. Pl itt van az SZTK szemüveg (mai nevén Nerd szemüveg) hát az az emberek többségének nem jön be. Ha tudsz bánni a nőkkel nem számít szemüveges vagy-e vagy nem.
2012. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!