Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek a szemüveges fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a szemüveges fiúk? Hátrány vagy előny a szemüveg?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok de ritkán hordom már, régebben mindig rajtam volt.


Én nem vettem észre változást olyan szempontból hogy akkor se és most se figyeltek fel rám a lányok.


2012. dec. 18. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon nem jön be, de biztosan nem ezen múlna. :)
2012. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem még nem panaszkodott rá senki, sőt sokan mondják, hogy jól áll. Én állandóan hordom, de csak mert szeretek látni normálisan. 19/F
2012. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem érdekel.

Valakinek jól áll valakinek nem.


23/L

2012. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
aki tényleg szemüveges, annak szexepilje tud lenni, de ha a manapság népszerű ódivatú fekete b** nagy szemüveg van rajta, akkor az kifejezetten taszító.
2012. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóval értek egyet. Hidegen hagy. Ha hordania kell, hordja. Nem zavar. :)
2012. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeretem,mert attól olyan okosnak tűnik a srác :D ;)

13/L

2012. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, 22:25-ös válaszolóra értettem.
2012. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen zavart volna.Szemüveges vagyok,de nem voltam hajlandó emberek közé menni szemüvegben,éjjel nappal lencsét hordtam(a tinik idióták)

Most szinte mindig szemüvegbe vagyok,egyszerűen nem érdekel!Szóval nálam nem lenne hátrány egyáltalán.

2012. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem is csak az ilyen divatb@zis nagy, fekete keretes szemüvegek zavarnak, amikkel olyan hű de nagyon akarják demonstrálni a tulajdonosaik, hogy ők stílusos értelmiségiek...

Önmagában a szemüveg semleges, épp olyan jelentéktelen tény, hogy van-e, mint az, hogy kék vagy barna szeme van valakinek.

2012. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretek tisztán látni csak ezt mostanában kontaktlencsével oldom meg. :D
2012. dec. 19. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!