Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy baratom, akivel 6 eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom, akivel 6 eve vagyok eggyut. Jo minden de van egy masik is, akivel szinten 6 eve flortolok. Muszaj valasztanom kozulluk?

Figyelt kérdés
a baratom baratja ez a fiu! nagyon ari, kedves es gyenged. 6 eve, ha alkalmam nyillik ra, megcsalom vele a baratomat. nemtudom elfeledni, tetcik, es mindig reszketek ha vele vagyok. jol erzem magam vele, csak sajnos iszik, meg fiatalabb tolem. o 18 en 20. mindig keresem hol van, nezem mit csinal, ha nemlatom, szomoru vagyok, vele almodok, allandoan szexualis vagyak kotnek hozza! ha meg a lenyegre ternenk, azonnal ra tud venni, hogy elmenjek vele, nemtudok nemet mondani neki. szeretem is, de nemakarok vele elni, csak igy szorakozni. mar egyszer elmondtam a paromnak, azota feltekeny ra egy kicsit, de most megint visszaestem, de mar nemtudnam neki elmondani, mert akkor nemengedne, hogy vele legyek. Szoktunk jarni szalonat sutni, focizni, es csak ot nezem, senki mas nemerdekel...- de a masik oldalrol, nemakarok szakitani a mostani baratommal, szeretem, es szeretnek hozzamenni felesegul, csak hianyzik belole az a valami ami a masik fiuban megvan! mit csinaljak? hogyan felejtsem el? egyepkent o a szomszedom is egyben, es allandoan talizunk. kedves hozzam, meg minden. hogyan tudnam ezt megoldani? nemtudom elfeledni, nemtudom nemszeretni, de hogyha a baratom rajon, akkor szakit velem, es azt meg nemakarom. ez egy olyan, hogy jo nekem a bartommal, de kell nekem a masik is, mert azzal jobb. meg fogok orulni ebbol, es senkinek nem mondhatom el sem, mert csak en tudok errol meg o. ha elmondanam egy lanynak, az elpletykalna, es vegem. senkiben nembizhatok, azert fordultam hozzatok. volt egy akinek elmondtam mindent, de o mar elment innen lakni, most meg senkim nincs. anyukamnak sem mondhatom el, mert o bolondnak mondana, de nemtudok parancsolni az erzeseimnek! a jo multkor is elmentunk egy havernal kartyazni, mink ketten kimentunk cigizni, es provokaltam, hogy nemadom neki oda a cigit, o megolelt, en mar csillagokat lattam...aztan odaadtam neki o erosen olelte a derekamat, es en megoleltem, o is, nemengedett el, es egymasnak estunk, reszketett a gyomrom, laban, mindenem, anyira jo erzes hozza kozeledni, bizserges tolt el....hivott hogy menyjek vele szerelmeskedni, de nemertem, mert barmikor kijohetett volna a baratom, de nemhaygtuk abba, benyult nekem, es nagyon elveztem, lecsokoltuk egymast, mint akik kivoltak ehezve. mikor meg bementunk, mar nemis mentunk be a tobbiekhez, mentunk a haloba szamitozni, o allt enis, es simogatott, fogdosott, nagyon jo ereztem magamat! aztan leultem, es mindig csokolt, nezzet olyan kis ari volt, de buntudatom van nagyon, hogy nemondhatom el a baratomnak, mert mar komolyan elhagyna. azt mondtam neki hogy voltunk regen eggyut nem 1szer, de mar vagy 2-3 eve utoljara. most ezt mar nemondhatom el! jobban tonkretennem az eletem, mint ahogy van. valamikor mar Istenhez is imadkozom, hogy vegye el az eletem, mert teljesen tonkrementem. Nemtudom meddig birom meg, de mar nemsokajik, kerlek adjatok tanacsot, mert nincs kihez fordulnom. csak bennetek bizhatom meg!
2010. ápr. 23. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágd fel az ereidet,hüepicccsa. Ha szórakozni van pofád,legyen ahhoz is bátorságod,hogy a hapsidnak elmondd,mit művelsz te genny.23N
2010. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Tanulj meg helyesen írni! (És fogalmazni.)
2010. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az első válaszoló elmondta a lényeget. Ilyen tetvekre nincs szüksége az univerzumnak.
2010. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nembaj, kosz a segitseget, amugy. csak azt hittem, segitenetek, de latom folosleges volt, amugy meg meg sokan vannak, akik az en cipomben jarnak, senki sem lehet tokeletes, nemerdekelnek az ilyen beszedek, amit itt irkaltok, csak az embereket szidjatok, ahelyett, hogy szepen beszelnetek, ha meg csak azert irtok mert nincs mit csinalnotok, meg azt hiszitek tokeletesek vagytok, akkor tevedtek! senki sem tokeletes! kivancsi lennek, ha nektek lenne ilyen problematok, tik mit csinalnatok. eppen lehet van is, csak nemirjatok ide le. de nemerdekel mert mindenki azt ir, amit akar, enyi az egesz, azt gondoljatok, hogy olyan konyu??? hat akkor nagyon tevedtek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 23. 13:40
 5/7 Apollo93 ***** válasza:
hát miknek is van vót és lesz is problémánk....viszont a problémát te csináltad magadnak azzal h akarat gyenge vagy és hűtlen...nem illetlek szavakkal de sztem jobb ha elmondod a párodnak h más az első és csak átcs*szed a fejét:D most mit vársz?azt várod h azt mondjuk nembaj majd jobb lesz minden? ha már ennyire viszket a csúnyád akkor ezt merd felvállalni...
2010. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szépen mondom: egy erkölcstelen, romlott ember vagy, aki nem tud dönteni az életéről, másfelől pedig önző vagy, hogy kihasználsz két embert, akikből egynek össze fogod törni a szívét. Igaza van az utolsó válaszolónak, mit vársz az emberektől, írják le, hogy milyen tuti kis módszerek vannak rá, hogy folytasd ezt a cuki kis bulit még vagy 10 évig, esetleg házasság alatt is? Remélem ezt te sem gondoltad komolyan, és hiszem, hogy azért az emberek nagy része még nem vesztette el a realitását. Fel kéne nőni, nem szorongatni a kis macit otthon az ágyban és szipákolni, hogy mit csesztél el 6 éve.
2010. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En nemakartam mast, csak elfeledni azt a fiut, de nemtudom, es itt nem a szex a lenyeg, mert az ritkan fordul elo, de inkabb az eggyutlet. en csak kiakartam verni ot a fejembol, hogy neis gondoljak ra soha tobbet, utalni akartam, mindig a hibakat kerestem benne, hogy megharagudhassak ra, de egyszeruen nemerdekeltek a hibai. es o nem szerelmes belem, csak jol erzi magat velem. ha reszeg mindegy kivel van, es ezt megsem tudom a fejembe ragni, mert nemerdekel. es mikor mar minden jol ment volna, nemgondoltam ra, akkor meg a baratom elhivta magahoz, hogy mennjunk ki. itt kezdodott az egesz! azt hittem, hogy lehet valamit ezellen csinalni, vagy en mar nemtudom, de talan ha en olvastam volna ilyet, es velem meg ez nem tortent volna meg, akkor szerintem en sem irtam volna mast! erre csak az tudna nekem visszairni, akivel ez megtortent, mert csak o erezheti, amit en. hidjetek el, komolyan beszelek, es nagyon nehez!
2010. ápr. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!