Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választanom kellene? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kellene? A barátom vagy a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy nagyon jó barátnőm már több mint 10 éve. Mindent tudunk egymásról csak ő néha elég önző.. És ott van a probléma, hogy ha nem vele vagyok hanem a barátommal eléggé megsértődik, és ezért sokszor hazudnom kell neki. Például azt, hogy elmentem a szüleimmel vagy iylemsi.. Eléggé irritáló, hogy mindig arról beszél h mennyire nem bírja a mostani barátomat és hogy milyen bunkó. Az eddigiekkel is ez volt, hogy 2 hét alatt megutálta őket. Nem akarok kettőjük közül választani...
2009. jún. 14. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd féltékeny. Gondolom neki nincsen barátja. Nem kell választanod, hanem szerezni kell neki egy pasit.
2009. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátságra azt szokták mondani hogy örök,ha már egy pasi miatt is gondok vannak úgy gondolom hogy el kell gondolkodni azon hogy kinek az érdekeit tartja szem előtt.Ha neki van pasija akkor is gondok szoktak lenni közöttetek?Bár az írásodból nekem az derül ki hogy te ezt az örültséget nem csinálod amit ő.Milyen konkrét okokat mondd ami miatt ő nem bírja őket?Én már azt is kellemetlennek érzem hogy hazudnod kell a saját magán életed miatt.
2009. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát én nem csinálom mivekl neki nincs pasija..egy volt de ő nem a legszebb ezért nincs. Konkrét dolognak azt mondja hogy bunkó. Kétszer találkoztak, és a másodiknál a barátom viccelődött kicsit, csak úgy ahogy velem szokott. És mindig azt hallom a barátnőmtől hogy tiszta unalmas szakítsak már vele.. De szerencsére nem befolyásolja a véleményem:)
2009. jún. 14. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy ez a helyzet. Féltékeny, hogy Te csinosabb vagy, "kellesz" a pasiknak. Lehet, hogy előbb utóbb választanod kell, főleg ha komoly barátod van-lesz. Mert az ilyen barátnők bármire képesek sajnos...Akár a hátad mögött is. De ne így legyen. Valahogy tényleg pasi kellene neki.
2009. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mintha magamat hallanám. nekem ugyanez a szitu van/volt.

btom és legjobb bnőm összeveszett.én közbe bnőmtől állnadóan azt hallgattam hogy milyen köcsög a pasim, így megveri meg minden... pasimtól nem ! tudni kell hogy néha mások előtt is veszekedtek, és egyszer bnőm nekem állt, hogy miért nem védtem meg.(tudni kel h bnőm eléggé sértődős,meg kicsit nagyképű is ilyen téren, szal ő megsérthet mást de őt senki). és én meg szépen elmagyaráztam neki, hogy én nem fogok választani, és hogy nem érdekel. haragudjon meg. én nem veszek vele se meg pasimmal se össze.nehogy már ő mondja meg kivel legyek. jó 1 napig nem szóült hozzám. nem érdekelt, egy igaz bnő nem tesz ilyet. a nap végére mintha semmi se lett volna, úgyanúgy beszélgettünk.megértette hogy nem fogok választani. és igen azzal is volt gond, hogy pasimmal állítólag többet megyek ki(ami nem igaz mert kb 5 alkalomból pasimmal 1-2 x megyek ki)... és akkor is elmodntam neki hogy márpedig ez nem így van. és ha neki nem tetszik ez van. ő a legjobb barátnőm ő meg a pasim. egyik se fontossab, nem válazstok, szal tűrjék el a helyzetet... és emiatt párszor apasimmal iy összevsztem hogy bnőm párszor erőszakoskodva elhívott vhova amikor nem volt kedvem menni... de ő megértette.


szerintem te is mondd el neki. hogy ez van. ha igaz bnő megérti, ha nem akkor meg mindegy.

bocs hogy hosszú lett.

2009. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és bnőmnek sincs pasija, és egy kcisit duci is. nekem az alakommal nincs problémám.. előző vok.
2009. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez elég szomorú... Én sokszor voltam már a "barátnőd helyében", már olyan értelemben, hogy az én legjobb barátnőmnek volt barátja, nekem még csak jelöltem sem, és tényleg úgy gondolom, hogy kettőnk közül ő a szebb, de...

egyetlen pasiját se martam el mellőle, amelyik nem volt szimpatikus, azzal kerültem a kapcsolatot. De soha nem álltam kettejük közé, akárki is volt az a srác, és ha nem tartottam szimpatikusnak, vagy egyenesen utálatos volt, azt a barátnőmnek mondtam el, és a véleményembe foglaltam azt is, hogy szerintem szakítaniuk kéne, de mindezt is csak azért, mert őt féltettem! Mondanom se kell, hogy ilyen esetekben általában igazam volt, és tényleg szakítottak...

Ezért nem értem a barátnődet.

Mert én hagyom az enyémet, hogy boldog legyen, ha olyan srác mellett, aki nekem nem pajtás, hát olyan srác mellett...

Na meg olyan szinten is voltam a "másik oldalon", hogy a barátnőm az új pasik hatására engem hanyagolni kezdett, és kevésbé foglalkozott velem, olyankor hiányzott is rendesen, de még ez sem váltott ki belőlem ilyen viselkedést, soha.

Tényleg lehet, hogy a te barátnőd mellé is egy srác kéne, vagy sok közös program...

Nem kell közülük választani, és ha ezt ő nem érti meg, akkor nem tudom, hogy milyen fogalmai vannak a barátságról.... :(

22/L

2009. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a barátnőd véleményével. Te jársz a sráccal nem ő. Hogyha tényleg nagyon jó barátnők vagytok el kell fogadni a boldogságodat, még ha nem is szívleli a pasidat. Mondd meg a barátnődnek, hogy neked szarul esik, hogy a pasidat fikázza, meg azt, hogy ne legyen féltékeny, mert minketten nagyon fontosak számodra.
2009. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
végülis mi lett??
2009. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta is barátnők vagyunk, a sráccal össze házasodtunk (barátnőm volt a tanum) és van egy kislányunk. 😊
2019. febr. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!