Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen? Elküldh...

Szerintetek ez milyen? Elküldhetem az osztályfőnökömnek?

Figyelt kérdés
Tanárnő! A mai napon xy-al nem mentünk be a két gyakorlatra, mert a gyógytesi után nagyon rosszul éreztem magam. Xy sem volt a legjobban, de ő inkább csak azért nem ment be, mert nem szeretett volna egyedül hagyni és nem is szívesen gyakorlatozott volna nélkülem... Tudom ez nem így megy.. Hazamenni nem szerettem volna, mert tudtam, hogy valamivel jobban leszek és a két matekot ki fogom bírni. Igazolást sajnos nem tudunk szerezni Nagyon sajnáljuk, hogy ellógtunk! Soha többet nem lesz ilyen!! Elnézést kérünk! Holnap megkeressük tanárnőt és személyesen is elmondjuk mi is volt.
2013. márc. 5. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne lepődjetek meg, ha szó nélkül igazolatlant kaptok, mert a gyakorlatos tanártól sem kéreszkedtetek el, rosszullétet meg bárki bármikor tud hazudni. Miért kellene elhinnie, amit mondtok?
2013. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!