Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ganyas a legkisebb melltartome...

Ganyas a legkisebb melltartomeret? Es hogyan lehet megtudni h hanyas a meretem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

65A, ennél kisebbet én még nem láttam, de ez is ritka, ehhez nagyon vékonynak kell lenni.

Kosárméretben az AA a legkisebb, utána, A, B, C, D.... stb. (70AA, 75AA létezik).

A mell alatt megméred a testkörfogatot cm-ben, ez adja ki a számot. Majd utána a mell méretét (kosárméret), ezt mutatják a betűk.

Ha először vennél melltartót magadnak, akkor fehérnemű szaküzletben segítenek biztosan az eladók, fel kell próbálni többet is, nem minden márkát méreteznek egyformán.

Anyukád nem tud amúgy segíteni? Nekem ez olyan furcsa, hogy itt a GYK-n ilyen kérdések merülnek fel. Hány éves vagy?

2013. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!