Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálok magasnak lenni. Szerint...

Utálok magasnak lenni. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
182 cm magas lány vagyok 14 évesen...Mikor meg látok egy nálam alacsonyabb lányt annyira irigylem..az osztályban is én vagyok a legmagasabb..a barátnőm 161 cm képzelhetitek hogy nézünk ki egymás mellett..
2013. márc. 6. 19:51
 1/6 szántóvető ***** válasza:
kb. mint Stan és Pan :)manöken alkat vagy,örülj neki.
2013. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd a pozitív oldalát: te pl. könnyedén leveszed a polcról azt, amiért más lánynak nyújtózkodia kell. Illetve bizonyos sportágakban (kosárlabda, röplabda) előnyt jelent a magasság.
2013. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy magas nem biztos, hogy manöken alkat. Van előnyös oldala is a dolognak, sok mindent elérsz segítség nélkül. Annyi, hogy magasabb fiúkat keress!
2013. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze.Menj el kosarazni!

Én 170 cm vagyok csak fiú mindig azon röhögtünk,hogy én meg egy tankba jól elférnék mert ott kicsi a hely :)


25 F

2013. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 170 centi fiúban azért nem olyan nagyon kicsi
2013. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hidd hogy azt hogy ezért egy fiúnak sem fogsz bejönni. Ismerek egy csomó olyan fiút akinek pont a nagyon magas lányok jönnek be. A 2 méter magasoknak általában azok jönnek be, de a törpék között is vannak olyanok akiknek a magas lányok jönnek be.
2014. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!