Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ctg-n.35 hetes...

Ma voltam ctg-n.35 hetes multam.1 heten ketszer kell mennem mert magasnak tarjak a vernyomasomat. A monitoron neztem a kislanyom szivvereset es volt amikor 130 volt de ketszer felment 160-ra is. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Az en vernyomasom max 140 volt eddig.Ma csak 130 de nagyon meglepodtem hogy az ove egyik pillanatban 130 3msp mulva meg 150-160.Nem gnd ez?A korhazban azt mondtak semmi gond.110 es 160 kozott normalis az o vernyomasa.Szerintetek?Eleg gyakorlatlannak tunt nekem a noverke.A monitor meg mehosszehuzodasokat is mutatott ami valamikor felment 40-50-re is.De nem igazan ereztem semmit csak kicsit fajdogal a hasam alja de szinte eszre se lehet venni.
2009. máj. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A picinek a pocakodban magasabb a pulzusszáma, az a jó,ha 160 minnél többször,nekem ezt mondták,akkor aktív,fent van,ha kevesebb kicsit,akkor alszik,de az nem jó,ha 110 alá megy,úgyhogy ne aggódj minden rendben.Én leányzómé is nagyon tepert,sőt,mikor megszületnek is sokáig az övéké több lesz,gyorsabban ver a szivük,mint nekünk,természetes.
2009. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi ez megnyugtato!!!Minden jot nektek!Szep napot!
2009. máj. 2. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babóm szive 160körül szokott lenne, de ha ngyon beindul volt olyan 190-200volt. Nyugi, minden ok! 39hetes
2009. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!