Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha suliba valakit orrba...

Ha suliba valakit orrba vágok, akkor mit kaphatok érte?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ mennyire sérült meg az illető akit orrba vágtál.

Ha esetleg valakit össze akarsz verni, csináld ott ahol senki nem látja, aztán ha behívnak simán kimagyarázhatod magad egy jó dumával. Lényeg hogy adj elő egy történetet valami hihetetlen bonyolult sztorival, így a tanárok annyira el lesznek foglalva mire végig agyalják ezt, ha egyáltalán felfogja majd valaki, hogy simán össze zavarsz mindenkit és azt is elfogják felejteni miért hívtak be oda. Ügyesen kell ezt csinálni.

2013. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én régen voltam iskolás. Akkor a tanártól egy pofont (jah, hogy akkor még nem volt ombucmanó), és igazgató intőt. Ha már nem első volt, akkor javítóintézet.

Mennyi idős vagy? Ha 14-et betöltötted, akkor akár felfüggesztett fogházbüntetést is.

2013. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:D igazából még az igazgatói sem nagy ügy..csak javító ne vagy hasonló :D
2013. márc. 7. 12:43
 4/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok. Egyébként volt már példa a suliba, hogy vérzett az orra emiatt egy srácnak, de nem lett belőle semmi komoly. Legalábbis nem tudok róla.xd
2013. márc. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!