Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés a telefonos, hírdetés...

Átverés a telefonos, hírdetés lemondással járó fizetési kötelezettség?

Figyelt kérdés

Ma kaptam az onlinecegtudakozo.net munkatársától fizetésbehajtó telefont, mert állítólag regisztráltam még 2011-ben és elfogadtam a szerződési feltételeket melyben le volt írva hogy kizárólag a cégtől kért lemondó nyilatkozattal tudom leállítani a hirdetésemet.

Mivel ezt nem tettem meg , fizetnem kell.


Furcsa ez az egész mert kettő nagyon hasonló oldal is fent van a neten:

[link]

[link]


Most melyik az igazi és melyik a hamis?

Az egyik pénzt követel tőlem , de nem tud küldeni szerződés másolatot amit én állítólag elfogadtam, a telefonos munkatárs nem adhatja ki az igazgató nevét, hogy vele tisztázhassam a dolgot, ...stb.

A másik oldalon még csak nem is szerepelek hírdetőként de ott meg a telefon átmenetileg nem kapcsolható.


Mi folyik itt?

Tud nekem segíteni valaki?

Volt már valakinek velük valamilyen kapcsolata?

Köszönöm előre is.



2013. márc. 7. 14:45
 1/2 Antimod ***** válasza:

"Az egyik pénzt követel tőlem , de nem tud küldeni szerződés másolatot amit én állítólag elfogadtam, a telefonos munkatárs nem adhatja ki az igazgató nevét, hogy vele tisztázhassam a dolgot"


Akkor bizonyítani sem tudják. Gusztustalan egy üzletpolitika.

2013. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Afrika válasza:
Érdeklődnék, hogy mi lett a dolog végkifejlete, mert engem is megtaláltak valami hasonlóval?
2014. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!