Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pécsi Misina Állatmenhely-kérdés?

Pécsi Misina Állatmenhely-kérdés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 9. osztályos, és szeretnék elmenni az állatmenhelyre önkéntesnek. Tavaly is szerettem volna, de nem tudtam menni, viszont idén megtudtam, hogy 50óra közmunkát kell végezni annak, aki 2016 január. 1.után érettségizik. Tényleg nem csak ezért szeretnék elmenni, sokszor voltam is ott, csak szeretném a kettőt együtt letudni, szóval ott tudják igazolniaz 50 órát? Remélem valaki tud erről valamit:)

2013. márc. 7. 19:16
 1/1 anonim válasza:
Szia!:) Én nyáron voltam ott kutyás táborban,és voltak ott középiskolás segítők,beszélgettem velük,ők is állatbarátok és ide jöttek közmunkára,szóval szerintem tudják igazolni,de ha gondolod hívd fel őket,biztos megtudják mondani:) remélem segítettem ;)
2013. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!