Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Súlyos Pikkelysömör bőrbetegsé...

Súlyos Pikkelysömör bőrbetegséggel leszázalékolhatnak? Tapasztalat esetleg, valakit leszázalékoltak már ezzel?

Figyelt kérdés
19 éves leszek, sulit is ott hagytam emiatt, mert nagyon csúnyán néztem ki tele volt a testem vele,meg arcom minden, kapok egy injekciót, ami elég drága, és eléggé súlyos mellékhatásokat okozhat. Perpillanat tünetmenetes vagyok,de ez bármikor visszajöhet, ha nem kapom az injekciót. Most is van rajtam pár pötty. Lelkileg padlón vagyok emiatt. Asztmás is vagyok és allergiás is. A kérdésem az lenne,hogy leszázalékolhatnak ezzel? Van ismerősöm akit ezzel leszázalékolták. És egy orvos is mondta aki ebben dolgozik, hogy leszázalékolhatnak.

2013. márc. 9. 13:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!