Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam? 15/F

Mi a véleményetek rólam? 15/F

Figyelt kérdés

Lányok, mi a véleményetek rólam? Antirasszista fiú vagyok. Humorom kicsit szarkasztikus, néha sértő (nem mindig). Zenemániás vagyok, imádom a rockot, a rappet, a reggaet, a jazzt stb. A kedvenc bandám az AC/DC, de szeretem az Iron Maident, a Nirvanát és a többi régi rock zenekart is. A rap zenén belül is ugyan ez a helyzet, inkább a régieket hallgatom, pl. Tupac. De ott van még Snoop Dogg, Eminem, DMX, 50 cent és a többi (Lil Waynet ki nem állhatom). A regaen belül a kedvencem Bob Marley és az Iner Circle. Az öltözködési stílusom független a divattól, de főleg rappernek lehet mondani. Nem csak az ruházatban.(Nem fulcap, meg nem is bő gatya) Ismerem is a műfaj mögött álló történetet. Gitározgatok, dalszövegeket írok (főleg angolul), verseket is írok (13 évesen kezdtem), könyveket is írogatok, de sajnos néhányat abba hagytam. Rajzolni is jól tudok (7 évig tanultam).


Eléggé furcsa embernek mondhatom magamat. Azért, mert mindennek a jó oldalát próbálom nézni. Az embereket, akik rosszat akarnak nekem tisztelem, ezért nem idegeskedek és nyugodt maradok. Általában csöndes vagyok, de néha nagy dumássá válok. Nem vagyok Én központú, inkább másoknak segítek, ha tudok. A környezetvédelem mellet állok. Még tudnék írni de nem akarlak fárasztani titeket. Szóval, mi a véleményétek rólam?



2013. márc. 9. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökre mint bob marley....

Én jól kijönnék veled, bár én nem szeretem a rap-et.... Kedvelnélek :)

26/L

2013. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Jó végre ilyet olvasni :)
2013. márc. 23. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz :DD
2013. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2013. ápr. 16. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Van mit :D

(csak vicceltem xdd )

2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!