Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi kegyetlenség...

Miért van ennyi kegyetlenség és romlottság a világban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

az ember gondolkodása miatt

úgy állnak hozzá hogy felesleges segíteni másokon vagy bármi jót tenni,van aki nem így gondolkodik róla,de azok általában csak panaszkodnak hogy mennyire utálják az embereket azért amilyenek és nem akarnak tenni érte valamit

meg nem is igazán veszik észre hogy könnyű lenne jobbá tenni a világot csak valakinek el kell kezdenie

igaz hogy ez csak egy kis dolog,de leírom hogy láthassák hogy egy kis jóval is lehet példát mutatni:

vártam a buszra egy szegény bácsika meg leejtette a pénztárcáját,abból meg persze az össze apró kigurult,lehajoltam hogy segítsek neki összeszedni és keresgélni hogy merre gurult a pénze,az emberek meg csak bámultak,utána egy csaj lehajolt hogy ő is segítsen,gondolom rájöttek hogy nem mi vagyunk a barmok amiért segítünk,úgyhogy a végén több ember kereste a pénzt mint amennyi elgurult,a bácsika meg teljesen meghatódott

tudom hogy nem nagy dolog,de akkor is kiderült hogy ha az ember példát mutat akkor mások is hajlandóak segíteni,szerintem ezt nagyobb dolgokkal is meglehetne tenni ha az emberek hajlandóak lennének példát mutatni:)

2013. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!