Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy mostanság nagyon rosszul alszom?

Figyelt kérdés

Sőt, már az elalvás is iszonyat nehezen megy. Ráadásul gyakran felriadok és olyankor hihetetlenül nyomasztó gondolataim vannak. Még szorongok is. Azt érzem, mintha hamarosan meghalnék. És ez igen ijesztő, illetve nyomasztó. Megnyugvással tölt el, ha a Norah Jones-ra gondolok, amint kényeztetem őt. Egyetlen vigaszom a szexualitás lehetne, de abban soha nincs részem csak ilyen fantázia formájában.

23F


2012. márc. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan... te is tudod miért van, minek kérded?

Lelki problémáid vannak. Nincsen minden rendben odabent, ugye...?

2012. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Goodness! Lelki problematika. Na igen. És ezzel előrébb vagyunk? Nem hinném bogaram. Nem hinném.
2012. márc. 18. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:
A sötét 21. század nyomorult gyermekei vagyunk.
2012. márc. 18. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát hogyne lennénk előrébb, gyermekem :) Beüvöltöttem a költői kérdésedre a választ. Most az a rész jönne, hogy elgondolkozol azon, mi okozza ezt, és hogyan oldd meg.

Hm?

2012. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez utóbbi választ csak miheztartásvégett írtad picinyem. Szóval... Elgondolkozok én egyébként is. Tudod jól.
2012. márc. 18. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert...
2012. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ejnye fivéreim. Némi komolyságot... A kérdés rendkívül komoly. Szeretném, ha ez a válaszaitokban is megnyilvánulna. Ellenben egy jó tanácsra mindig kapható az ember. Már ha a tanácsot jóindulat vezérli ugyebár.
2012. márc. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!