Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most meg mit csináljak?...

Most meg mit csináljak? Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés
Nos tehát arról van szó hogy októberben balesetem volt és szabálysértés címszó alatt küldtek papírt hogy bevonják öt hónapra.Namost jan.14-én küldte le az okmáányiroda a jelentést hogy indul az eljárás,ügyintézési határidő 30 nap.Március 10 van és még mindig semmi!Ilyen esetben kihez fordulhatok panaszra mit tehetek ez ügyben? Már nagyon ideges vagyok mert már a bevonást megelőző időszakban sem vezethetek! Így az 5 hónapból lesz 9-10-11 stb...Hát mi a ku*va istent csinálnak ezek az irodájukban??? Mi a sza*ért fizetik őket??

2013. márc. 10. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
először is higgadj le és fáradj be szépen az okmány irodába :) mivel a 30 napos határidő letelt muszáj lesz nekik valami értelmeset mondani
2013. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!