Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Állandóan...

Mit csináljak? Állandóan ideges, nyugtalan vagyok.15/L

Figyelt kérdés
Mindig ideges vagyok,nem olyan nagy kaliberű dolgokon úgy fel tudom húzni magam hogy órákig nem nyugszok le,legszívesebben mindent ami a kezem ügyébe kerül(tárgyak)oda vágnék a falhoz.Ritkán de remeg a kezem is néha kicsit,ez csak akkor látszik ha pl:vízet öntök vagy ilyesmi.Amúgy nem is zavart,de mostanában igen mert suliba nem tudok rendesen odafigyelni,itthon semmit nem tudok megtanulni szóval 2-4 tantárgyból már ebben a félévben is van egyesem,ezekből egyelőre bukásra állok.Ráadásul 8.-os vagyok,szóval most tanulok(tanulnék)majd tovább.Kibeszélni nem tudom senkinek,nincsenek barátaim,csak 1-2 haverom.

2013. febr. 12. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaimhoz meg nem akarok csak úgy oda menni ismerkedni(ebben az évben jöttem)vagyis van 1-2 lány akikkel jóban vagyunk,de nem annyira+ők nem is olyan megbízhatóak.A fiúk meg mióta itt vagyok,kerülnek én meg elég zárkozott vagyok szóval nem merek csak úgy odamenni beszélgetni.
2013. febr. 12. 21:01
 2/6 anonim válasza:
merrefele laksz? :)
2013. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Budapesten
2013. febr. 12. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


El kell áruljak valamit: ez a világ nem azért jött létre, hogy Téged bántson. Vagyis nyugi, nem esznek meg, se az osztálytársaid, se más. De a stresszt érdemes kezelned, az tuti.


Ha gyakorlatilag minden egyes napod stresszes, akkor Neked nem egy-egy esti lenyugvásra van szükséged, hanem valami olyan módszerre, ami a kiegyensúlyozottságod, lelki békéd jelenlegi szintjét felemeli, majd magas szinten fenntartja.


Autogén tréning, jóga különböző fajtái, pránajáma, transzcendentális -vagy más- meditáció, szerintem ezek mind szóba jöhetnek. Nézz szét, hogy lakókörnyezetben melyik hozzáférhető és válaszd ki a lelki alkatodnak legjobban megfelelő módszert. Aztán rendszeresen gyakorold ám! Ezek nem olyan módszerek -tán a pránajáma kivételével- amik elvégzése után egy-egy alkalom jelentős javulást hozna.


A tudatmódosítókat nem támogatom. Máshova visznek el.


Üdv és jó gyakorlást kíván R.

2013. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom: a szex jó stressz és görcsoldó. Egészséges.
2013. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Vagyis nyugi, nem esznek meg, se az osztálytársaid, se más."

Tudom hogy nem,csak mindig azon gondolkozom hogy ők mit gondolhatnak magukban,nem is érdeklem őket csak nem akarnak bunkók lenni stb.Meg alapjáraton lerí róluk hogy nem szeretnek a társaságomban lenni,néhányuk be is szólogat nekem.Persze,ez azért van mert kivülről annyi látszhat ebből amilyen vagyok hogy nem is érdekelnek,nem is akarok velük beszélni,mondhatni lehet azt hiszik hogy úgymond többre tartom magam annál hohy beszéljek velük..Lehet hogy elsőre sem voltam szimpatikus,de ez csak rontott rajta.Legalábbis gondolom.


"Autogén tréning, jóga különböző fajtái, pránajáma, transzcendentális -vagy más- meditáció, szerintem ezek mind szóba jöhetnek."

Utánanéztem ezeknek,szerintem a meditációt fogom elkezdeni.


"A tudatmódosítókat nem támogatom."

Én sem.:)



5.válaszoló:"Komolyan mondom: a szex jó stressz és görcsoldó. Egészséges."

Elhiszem,de nem vagyok az a "gyönyörű szépség"típus,azt mondják inkább átlagos.Van akinek tetszem,de ő nekem nem igazán az esetem(jól néz ki,meg minden,de mégse.)+barátnője is van.Én nem járok senkivel,és nem akarok egyéjszakás "kapcsolatot."

2013. febr. 13. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!