Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy 'csodálatos'...

Hogy van az, hogy 'csodálatos' társadalmunk jobban elfogadja az alkoholizmust, mint azt, hogy például valaki szív?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt az egészet, mm csomó érv van amellett, hogy miért jobb a Kannabisz, mint az alkohol. (jó-jó ellenérvek is vannak, de sokkal több szól mellette) Így orvosi célokra is jobban fel tudják használni, mint egy kannásbort :D Még is az van, h ha valaki elkapnak egy szál cigivel, az már komoly bűnöző, szörnyeteg, szemétláda, a társadalom legalja...azonnal ráragasztják a 'drogos' jelzőt, és el van könyvelve élete végéig. Míg aki hazamegy csaprészegen, szétüti az asszonyt, meg a három kisgyereket...az nem tré, családban marad! Csomó alkesz formát látok, akik elitták az életüket, és NAGYON agresszívan tudnak viselkedni(nem egyszer kötöttek belém mondjuk részegek) De ez még akkor sem tré... MI A BAJUK AZ EMBEREKNEK?O.o

2013. márc. 11. 22:59
1 2
 11/17 an00nym ***** válasza:

most visszaolvasva rájöttem hogy te sem vagy túl tájékozott kérdező, a hosszabbik kommented utolsó 3sóra baromság, már elnézést

-vegyszerek?, koncentrált tápanyagok talán, max picit mű-íze lesz a füstnek, de ezeketa növény már felhasználta, átalakította rád csak a pozitív hatás érvényesül, ne aggódj, itthon még rendesen gondozott növénykéhez sem jutsz nem hogy agyontápozotthoz

-szteroidok?, mi szügsége van a növényeknek szterán vázas fehérjékre?

-kokainnal? rengeteg helyen?, végülis tényleg jobb mintha kvarchomokot szórnának rá, hiszne a kokain csak 10x annyit ér a mint kender koma


értem én hogy látod a problémát és javítanál rajta, de talán valami tudás-féleség és kéne mögéd...

2013. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Tisztelt Bandiahegyről!


kicsit tájékozatlan vagy, ezért néhány dologhoz hozzáfűznék pár szót :

"Tudod ezen a világon az ember az egyetlen élőlény amely tudatosan vesz olyan dolgokat magához amik károsak őrá(sőt gyakran másokra is)."

Ez NEM igaz! ... röviden ennyi :)


"A bornak legalább van kis mennyiségben némi pozitív hatása."

A fűnek sokkal több pozitív hatása van. A vörösborban kimutatható mindenféle csodaszer, mely a magból és a hájból származó antioxidánsokat tartalmazza: bőven halálos mennyiségű bor elfogyasztása mellett lenne megfelelő mennyiség. Maga az alkohol értágító, fertőtlenítő ennyi. A fűről meg ha nem tudsz semmit, előbb googlizz, utána szívesen meghallgatom a véleményedet.

2013. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Tudod ezen a világon az ember az egyetlen élőlény amely tudatosan vesz olyan dolgokat magához amik károsak őrá(sőt gyakran másokra is).

Ez NEM igaz! ... röviden ennyi :) "


Huhh hát akkor kérlek oktass már ki engem mert éhezek a tudásodra. Ez nem igaz? Jó jó de bizonyítsd! Ami pedig valamelyik válaszoló ostobázását illeti: Ezt azért kikérem magamnak már bocsánat! De ha már tényleg rám adták ezt a jelzőt akkor azért az sem teljesen normális, hogy valaki az állításait egy kender.hu oldallal akarja alátámasztani a marhaságait. Persze a válasz mindenre az, hogy a ,,média megtévesztett minket szegény nyárspolgárokat", és persze ti mint valami fensőbb rendű tudás birtokában álltok. Érdekes, hogy a töménytelen marhaságról amit itt sokan felhoztak én ugyanezt gondolom. Ebben a neoliberális és szabadelvű világban, ahogy a nyugati ,,kultúra" terjed a globalizációnak köszönhetően a fű is szépen lassan elterjedt mint a fekély kicsiny hazánkban. Mivel a fű mögött óriási pénzek vannak és valakik óriásit kaszálnak abból, hogy a fél életedet bódultan éled le ezért evidens, hogy javában zakatol a füves lobbi. Szinte naponta jönnek az újabb és újabb hírek amik az egekig emelik a füvet. Tökéletes példa erre a kender.hu oldal is. Akit érdekel az keressen utána jobban neten, hogy az az oldal is honnan van üzemeltetve...akinek van egy csöpp esze is az már sejtheti.

Azt aláírom, hogy a füvezés nem károsabb mint az, hogy valaki berúg péntek este. Ám mint azt mondtam szerintem mindkettő ugyanolyan szar. Azt sem csípem aki a saját hányásában bulizik alkohollal péntek esténként de azt sem akinek azzal megy el a drága élete, hogy bódult állapotban röhögcsél a saját házában vagy akárhol. Nah és ez a szomorú mert kétlem, hogy ez lenne az ember célja ezen a földön. Nietzsche ha látná most sírna.....(Aki jártas a filozófia ezen ágában az talán értheti is, hogy miért.....és el is gondolkodik rajta. Talán...)

2013. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

(kender.hu oldalt nem ismerem, jómagam a fűből se nem kerestem soha pénzt, se nem költöttem rá.)


állatok is gyakran butítják magukat a legegyszerűbb egyedektől kezdve a főemlősökig. Nem egy tanulmányt olvastam. A muslincák is berúgnak, legyek is alkoholba fojtják bánatukat, majmok poshadt, erjedt gyümölcsökkel csapják szét magukat.... nem beszélve a kutyákról, disznókról, akik had ne soroljam mi vackokat össze nem esznek (nem ember által adott táplálékra gondolok)...

2013. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
nem ostobáztalak le, csak véleményem szerint tályékozatlan vagy a témában. nem bántásnak szántam.
2013. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 an00nym ***** válasza:

[link]

egy nagyon jó összefoglaló, ha vetted volna a fáradtságot hogy tényleg utánanézz láthattad volna hogy az ott feltüntettett kutatások hitelesek az évszámok, kutatók és egyetemek nevei stimmelnek, nagyon korrekt oldal akármit is gondolsz, nem a legfrissebbek ez tény, de a teljesen naprakész kutatások sem mondanak mást

[link]

a drogpolitikai statisztikák is az én álláspontom igazolják

[link]

pszichedelikus drogokról és kiemelten a kenderről minden új kutatást és további mintegy 3000oldalnyi könyvet/publikációt elolvastam az elmúlt néhány évben, szóval ja, felismerem ha valaki ostobaságot ír

2013. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valaki azt irta hogy a fű jobban fügővè tesz ez nem igaz nem règ nèztem egy skàlàt az 1 es volt a leg kevèsbès fügősèget okozo a 4 es a legjobban fügösèget okozo,a cigi 3mas volt,a bór 2 es ,a fű 1 es,szoval a kettő dologbol a fű okoza a leg kisseb fügősèget.ès asse fizikai fügősèg mint a ciginèl ès a bornàl!
2013. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!