Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonon hogy tudok GPS...

Telefonon hogy tudok GPS nélkül navigálni? Internet kapcsolat nélkül? Van valami program amin rajta lenne a térkép és azt használni?

Figyelt kérdés
Symbian s60 3rd telefonról van szó. Nincsen GPS, de jó lenne egy térkép program. Google Maps nem jó mert ott kell net kapcsolat, feltettem a Garmin XT-t térképpel de nem mutatja a térképet, reméltem hogy GPS jel nélkül is betölti és tudok majd útvonalat tervezni, nem szükséges hogy mutassa merre menjek stb (jel nélkül nem is tudná) csak hogy ne kelljen papír térképet magammal cipelnem. Remélem érthető

2013. márc. 12. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyérted, hogy nem mutatja a térképet, hogy csak egy üres képernyőt látsz?

Még nem próbáltam ki a garmin-t, ezért lehet hogy hülye kérdés, de nem lehet hogy a térképeket külön kell felrakni rá?

Mert a nokia maps olyan, hogy van az alap program és a térképeket külön kell letölteni.

2013. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!