Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Külföldi üzleti partnereknek...

Hidasi Ádám kérdése:

Külföldi üzleti partnereknek városnézést szervezni hajóval, este, vacsorával? Szerintetek ez megfelelő program a jó kapcsolat felépítéséhez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiváló. Eltekintve attól, hogy g*ci hideg van. Ilyet nyáron csinálj.
2013. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyáron jönnek természetesen, csak szeretném időben megszervezni. Van esetleg valami tapasztalatod ezen a téren?


Patinás étterem, hajókirándulás, elegancia.. de azért élmény számba menjen.


Tudom ez elég sok kritérium de hátha. Te pl. hova vinnéd őket?

2013. márc. 6. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az embered. Engem szoktam vinni és nem fordítva :) De nem M.o.on..
2013. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pudavid válasza:
Remek ötlet, megnyerő program. Budapesten több városnéző hajó is indul, de sok közülük kifejezetten a turistákat célozza. Olyat válassz, aminek a kialakítása beleillik az üzleti világba, exkluzív, és nem hemzsegnek rajta a külföldiek, fényképezőt kattintgatva a budai vár felé!
2013. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ha a városnézés ki is marad, egyenlőre a vén hajó éttermet néztem. Az elég patinánsnak tűnik, még külföldi szemmel is :)


Sétahajót meg majd nézek a mahartnál vagy az európa csoportnál.. nem tudom manapság melyik indít..


Köszönöm azért a véleményeteket!

2013. márc. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!