Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz Vampire Knight 3. évad?...

Lesz Vampire Knight 3. évad? Ha nem Magyar szinkronnal akk legalább szöveggel? Csak mert álítólag NEM de valakik szerint meg IGEN. Most akk mi? HELP ME PLS! :DD

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 18:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%
Szia! :) Pont most írtam én is egy ilyen kérdést :D Hát őszintén,valaki azt mondta,hogy 2013 nyarán elvileg elkészül.Nem tudom,hogy mennyire igaz ez.Ha jól tudom még mindig íródik a manga. De én rettenetesen örülnék neki ha lenne 3.évada. :)Próbálok utána járni,hátha találok valamit ezzel kapcsolatban,ha igen akkor írok neked! :)
2013. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Jaj,és azt még elfelejtettem,hogy elvileg ha lesz 3 évada,akkor a címe "Vampire Knight Destiny" lesz.De ezt a címet szerintem valamilyen rajongó csak kitalálta.>.<
2013. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köcce :DD >.< => ez a MEINE szmajliii XDD
2013. márc. 14. 16:17
 4/16 anonim válasza:
100%
elméletileg lesz .....a manga májusban fejeződik be addig van még 3 fejezet...meg lessz belőle egy movie az most tavasszal jelenik meg szerentem csak japánul aztán fokozatosan lesz fordítás is :)
2013. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kösuönöm puszilom a köldököd :*
2013. márc. 15. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Lesz 3.évad...Idén télig kiadják egy pár részét...ha jól tudom akkor nyár környékén kezdik fordítani :)
2013. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Szia! Megint én vagyok :D [link] <--- Itt,az egyik válaszoló azt mondta,hogy egy barátja japán,és annak az apja annál a cégnél dolgozik akik a Vampire Knight-ot készítik.És azt mondták,hogy igen lesz 3.évada és a címe Vampire Knight Destiny lesz.2013 nyarán fog kijönni Japánban,vagy ha késik akkor télen.Mert az apja és a cég tart egy kis szünetet.És lehet,hogy kicsit naív vagyok,de én elhiszem ^^
2013. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi :P...hát reméljük hogy lessz Magyar szinkronnal is :DD
2013. márc. 17. 20:27
 9/16 csinikee válasza:
Ha lessz valami új fejlemény minden féle képpen írjatok nekem mert nagyon nagy Vampire Knight rajongó vagyok köszi és még 1x köszönöm a hasznos infókat
2013. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én úgy tudtam eddig, hogy csak mangában lesz! De annyira de annyira szeretném, hogy még több évadja is legyen! Így nem fejeződhet be az anime!!!!!!!!

Bár lenne folytatása!!!!!!!!

2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!