Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplók 3. évada...

A Vámpírnaplók 3. évada mikorra várható szinkronnal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de azok tavaly nyáriak (legalábbis amiket én találtam) és reméltem, hogy van már fent belőle szinkronos rész is.

Jó felirattal is, de eléggé lassan olvasok (az olvasás valahogy nem az erősségem) és így a feléről lemaradok..

Szóval tudtok már valamit?

Köszi!:)



2013. jan. 15. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Nincs rá pénze az RTL Klubnak.

Állítólag nem is várható vagy csak 2-3 év múlva.

2013. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uff.. Az nagy kár. Akkor be kell érjem a feliratossal:)
2013. jan. 15. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
az is több mint a semmi nem baj pénteken már új rész lesz :)
2013. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen új rész? És hol?

Nem igazán nézem a tv-t így mindig mindenről lemaradok.. A Vámpírnaplókat is online nézem..:)

2013. jan. 15. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont arról beszél az első, és egyetlen válaszoló. :) Nem értem, hogy ha online követed, akkor, hogy nem tudod, hogy tegnap adták a legújabb részt.. :D És feliratosan sokkal jobb nézni, mert hallod a szereplők eredeti hangját, a szinkronhangok meg mindig olyan bénák tudnak lenni! :)
2013. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Feliratosan nézem.. Már elkezdtem a negyedik évadot. Sok új szó ragadt rám, és már egészen belejöttem az olvasásba ráadásul tényleg jó hallani az eredeti hangjukat..:)
2013. jan. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!