Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ötösöm lenne a ötöslottón,...

Ha ötösöm lenne a ötöslottón, hol válthatnám be a nyertes szelvényt?

Figyelt kérdés
Akármelyik mezei lottózóba? Van itt valakinek ezzel kapcsolatban személyes tapaszatlata?

#ötöslottó #főnyeremény #szelvény beváltás
2013. márc. 13. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Be NE vidd egy lottózóba!!!

Netröl letöltesz nyereményigénylő lapot, vagy egy lottózóban kérsz egyet, mond azt, hogy kaparós sorsjegyen nyertél 100 ezret,s ahhoz kell, kitöltöd és elküldöd a Szerencsejáték bla-bla-nak....

2013. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

40 000 000 Ft felett (kiemelten nagy összegű nyeremény)


Kiemelten nagy összegű nyereményét a játékos minden esetben átutalással kapja meg (Magyarországon működő bankban nyitott forint alapú bankszámlára). A nyeremény biztonságos felvételét a játékosnak a 06-20-933-06-30-as telefonszámon (Hétfőtől péntekig: 8 és 18 óra között) kell egyeztetnie.


Megtaláltam. Köszi a választ!

2013. márc. 13. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy nyeremény értékhatár, ami fölött csak kapcsolatfelvétel után adják ki. Sztem fel kell hívni egy számot.
2013. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehh, elkéstem :D
2013. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves PencroftTivald!

50 ezer forint a határ.

2013. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most vajon "ha", vagy nem"ha"?!?

:)))

2013. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. márc. 13. 13:46
 8/8 slozinger válasza:
Ha megnyerted szólj nekem ,s majd megbeszéljük személyesen mivel eme helynek is füle van ,még a végén félre informálhat valami zsivány.
2014. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!