Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma nem mentem be matek órára...

Ma nem mentem be matek órára véletlenül ezért mit kaphatok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval az lenne a problémám hogy ma nem mentem be matek órára mivel osztály társaim a 4.órán mondták hogy elmarad a 6.óra (az utolsó) és hirtelen úgy megörültem, hogy haza jöttem és amikor rájöttem hogy az irodalom a 4. volt és nem az 5. (ami a matek) akkor már késő volt vissza menni.

Mostanába volt pár hiányzásom amit anyával igazoltattam (számszerint 2db aminek az oka:hasmenés, hajnalba néztem a super ballt)

És nincs pofám megkérnem őt, hogy igazolja mit tegyek ?

Elég szigorú az anyám és félek attól hogy mit szólna ehez...

És még egy kérdés 1 igazolatlan óra után kapok valamit?



2013. márc. 13. 14:27
 1/2 tetris ***** válasza:
Ugyan már, nehogy ezen parázz! Észre se vették, hogy letipliztél. Vagy ha igen, hát kapsz y igazolatlan órát, aztán annyi. Ennek semmi következménye nem lesz. Anyádnak nem is kell tudnia róla.
2013. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh most kicsit megnyugodtam köszi.
2013. márc. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!