Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ahhoz hogy hivatáso...

Blackleyn kérdése:

Mit tegyek ahhoz hogy hivatásos író lehessek? Honnan tudom, hogy van-e tehetségem hozzá?

Figyelt kérdés
Hali!Egy kis segítséget szeretnék.Minden vágyálmam kiskorom óta,hogy író lehessek.Persze azóta is szorgosan írom a történeteket,novellákat,verseket és egy nagyobb regényemet.De eddig csak hárman olvasták:a két barátnőm és az öcsém.De tőlük konkrét kritikát eddig nem kaptam.

2013. márc. 13. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ird le nekem :D nincs jobb mód arra hogy rájöjj, hogy tehetséges vagy-e, hogy a embereknek megmutatod. najó aztért mégse nekem, mert lehet, hogy ellopom a sztoridat, mert egy kiégett hírnévre éhes író vagyok :O
2013. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mint hogy az embereknek megmutatod*
2013. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó,igazatok van.De mi van akkor,ha senki se kíváncsi a környezetemben a történeteimre?
2013. márc. 15. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldd be egy kiadónak. Írj pályázatokra, keresd amatőr írók blogjait, fórumait. Nekem is ezek segítettek. Hamar, sokan fogják olvasni őket, és megtudod, van-e tehetséged hozzá.
2013. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a pályázatokat ajánlom
2013. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

golyózik a szemem ezen a fekete alapon-fehér szővegtől. De a zene tetszik :D


Ha megváltoztattad a hátért, akkor visszatérek, nem akarok szemüveges lenni (most csak túloztam ezzel :D)

2013. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van erre egy tippem.Másold át Windows Word-be a szöveget.
2013. aug. 11. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!